Pusta lala bez ambicji: Dlaczego NIE WARTO być piękną?

17 Czerwca 2017

Uroda może być przekleństwem.

uroda

Mówi się, że uroda pomaga w życiu. Ładni mają łatwiej, a zwłaszcza kobiety. Mężczyźni są pod wrażeniem ich wyglądu, dlatego częściej dostają dobre oceny, lepszą pracę i awans. Nie muszą się tak starać. Również w życiu osobistym lepiej im się widzie. Mogą przebierać w mężczyznach i spotykać się z przystojniakami. Uroda otwiera też drogę do zamożnych mężczyzn – w przypadku kobiet, które chcą opływać w luksusy, ale nie mają ochoty się przepracowywać.

Wbrew pozorom piękne kobiety często narzekają i mówią, że pozory mylą. Bardzo by chciały, aby ich życie wyglądało tak jak w wyobraźni niektórych osób. Często jednak odbiega od tego schematu. Dlaczego?

Oto 9 dużych minusów bycia piękną. Nie wierzysz? Przeczytaj.

Ludzie mają Cię za pustą lalę bez ambicji

Są osoby wyznające zasadę, że kobiety są albo ładne albo mądre. Jeżeli jesteś atrakcyjna, a do tego ubierasz się w kobiecy sposób, inni od razu przypinają Ci łatkę niezbyt mądrej lalki, która myśli przede wszystkim o ciuchach, kosmetykach oraz facetach. No bo dla kogo tak się stroisz? Przecież nie dla siebie...

Musisz wcześnie wstawać

Oczyszczanie twarzy, tonizowanie, nawilżanie... Wszystko wymaga czasu. Oprócz tego musisz zrobić piękną fryzurę i perfekcyjny makijaż. O prysznicu już nie wspominamy. Dlatego wstajesz dużo wcześniej niż bardziej leniwe koleżanki, które ponad piękny wygląd przedkładają sen i słodkie lenistwo.

Wydajesz dużo pieniędzy na kosmetyki i ciuchy

Niestety są one niezbędne współczesnej, pięknej kobiecie. Inni oceniają nie tylko ładną twarz i szczupłą sylwetkę, ale także stylizację. Ubrania nie mogą wyglądać zbyt tanio. Piękny wygląd kosztuje Cię dużo. Bardzo dużo.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Dlaczego powinnaś się cieszyć, że nie jesteś zbyt ładna?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-26 20:04:54

Jeśli to przeczytałeś twoi rodzice umrą za 5 lat Jeśli wkleisz to do 15 komentarzy klątwa zginie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-19 10:25:14

Problemy peirwszego swiata : o boze, jestem taka piekna, ze nikt mnie nie lubi, chcialabym byc brzydka, zeby nie musiec sie myc, bo jak jestes brzydka to przeciez nikt od ciebie tego nie wymaga.... ZAL

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-18 20:40:01

Niestety, wszystko to prawda. Sama nie uważam się za żadną piękność, ale otoczenie najwyraźniej ma mnie za atrakcyjną. Nie mam żadnych koleżanek/przyjaciółek, za to dobrze dogaduję się z facetami. Często dostaję niemoralne propozycje i jestem obiektem plotek, chociaż nie udzielam się za bardzo na studiach. Nie muszę się malować, żeby przyciągać męskie spojrzenia na ulicy. Ubieram się bardzo skromnie, najczęściej na sportowo, a i tak jestem zaczepiana, czy słyszę gwizdy. Sytuacja znacznie się pogorszyła, odkąd zapuściłam włosy. Zawsze byłam chłopczycą, a teraz mam włosy do pasa, co dodatkowo przyciąga uwagę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-18 10:36:43

"Nie warto"? Sorry, ale nie mamy wpływu na to czy urodzimy się ładni czy brzydcy:l

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-17 15:17:10

Już lepiej być piękną niż brzydką..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-17 11:20:11

Co to za artykuł skierowany do jakiś zaniedbanych dziewczyn żeby je dowartosciować. Tak, najlepiej nie myjmy się, nie dbajmy o zęby, ubierajmy się w byle co i wyglądajmy jak angielki. Jakby to rozpisać, to plusów jest i tak więcej niż minusów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1