Kobieta ze zdjęcia NIE JEST W CIĄŻY! Gigantyczny brzuch urósł jej, bo... (SZOK!)

23 Czerwca 2017

Pasażerowie w środkach komunikacji miejskiej ustępowali jej miejsca, bo byli przekonani, że zostanie matką.

Jo z wielkiej brytanii

Wszyscy wiemy, jak zdradliwy jest alkohol i do czego może doprowadzić. Mimo to nam Polakom – jako narodowi – daleko do absencji. Pijmy dużo i chętnie. Każdy powód jest dobry. Narodziny dziecka, przeprowadzka czy rodzinna uroczystość. Coraz więcej osób zapija też smutki i stres. Zaczyna się niewinnie, ale kończy tragicznie. Człowiek staje się niewolnikiem butelki.

Portal littlethings.com opisał historię 35-letniej Jo z Wielkiej Brytanii, która zapłaciła wysoką cenę za alkoholowe uzależnienie. Kobieta piła co najmniej trzy butelki wina dziennie, w efekcie czego powiększył się jej brzuch i wyglądała, jakby była w ciąży. Pasażerowie w środkach komunikacji miejskiej ustępowali jej nawet miejsca, bo byli przekonani, że nosi w łonie dziecko.

Jo przez wiele lat pracowała w barze, gdzie była otoczona licznymi pokusami. W zasięgu swojego wzroku miała butelki z alkoholem. Spędzała czas w towarzystwie ludzi, którzy pili drinki. W końcu Brytyjka popadła w poważną chorobę alkoholową. Przez nadmierne picie nie tylko napęczniał jej brzuch, ale i zapadła na marskość wątroby. Ta przypadłość sprawa, że tkanka bliznowata zastępuje zdrową tkankę. Płyny są zatrzymywane i w rezultacie brzuch wygląda, jakby w środku mościło się dziecko. Co trzy tygodnie Jo udawała się do szpitala, gdzie odciągano jej płyny. Procedura była bardzo bolesna. W powrocie do normalnego stanu pomagała jej matka.

Szczęśliwe zakończenie tej historii jest takie, że Brytyjka zakończyła swoją przygodę z piciem. Niestety uszkodzenie wątroby jest trwałe. To nauczka dla Jo i ostrzeżenie dla tych ludzi, którzy piją zbyt dużo.

Zobaczcie, co alkohol zrobił z jej ciałem.

Zobacz także: Alkohol i święta – nierozerwalny związek?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-24 02:03:14

Co dziwnego jest w wodobrzuszu :P normalny objaw marskości wątroby

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-23 12:07:56

podejrzewałam, że urósł jej od piwa :) byłam blisko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1