Nie planuj niczego na weekend. Już jutro ma nastąpić KONIEC ŚWIATA!

22 Września 2017

Ujawniamy straszną przepowiednię, która ma się spełnić w najbliższych godzinach...

koniec świata

Żyjemy w niespokojnych czasach i trudno tego nie dostrzec. Światem targają kolejne konflikty i kataklizmy naturalne. Ale wkrótce to wszystko ma się wreszcie skończyć. Raz na zawsze. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że już jutro nastąpi koniec świata. Tak przynajmniej twierdzi „chrześcijański numerolog” David Meade.

Amerykanin od dłuższego czasu lansuje teorię, że dokładnie 23 września 2017 roku życie na Ziemi przestanie istnieć. Opiera się na słowach zapisanych w biblijnej księdze Izajasza: „Oto dzień Pański nadchodzi okrutny / najwyższe wzburzenie i straszny gniew / żeby ziemię uczynić pustkowiem / wygładzić z niej grzeszników. Bo gwiazdy niebieskie i Orion / nie będą jaśniały swym światłem / słońce się zaćmi od samego wschodu / i swoim blaskiem księżyc nie zaświeci”.

Przepowiednia ma się ziścić w najbliższą sobotę.

Zobacz również: Ujawniono, kiedy nastąpi KONIEC ŚWIATA. To wydarzy się... jeszcze w tym miesiącu! (Znamy dokładną datę)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anula
(Ocena: 1)
2017-09-22 18:36:22

Końca swiata nie będzie bo w Japoni jest już jutro.... A po za tym zmieńie termin bo mam wizyte u lekarza w październiku......

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Marie Rose
(Ocena: 5)
2017-09-22 15:59:51

Kurrrde akurat w sobotę jadę na zakupy! I nie ocalę moich kotków xDDD Czekam na ten koniec świata, miał być w 2012 i nie było :c No cóż, jak nie umrę podczas końca świata, to umrę podczas ,,wojny,,. Pfff, to kłamstwo, końca świata nie będzie. Wojna jest prawdopodobna, ale lepiej żeby nie wybuchła. Albo żeby chociaż nie dosięgła Polski.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-22 11:33:38

Sam Bóg wie kiedy. Kolejny fałszywy prorok. Wiele z tych "przepowiedni" można było przewidzieć tak czy tak biorąc pod uwagę ekonomię, biznes itp. Żaden " prorok " nie jest do tego potrzebny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-22 11:17:58

awesome. Szykuje browara i chipsy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-22 09:18:53

już jest koniec świata. Przecież to, co się dzieje na świecie o tym świadczy... migracje ludności, zamachy terrorystyczne, obozy koncentracyjne dla homoseksualistów i tak można wymieniać i wymieniać. Straszne czasy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1