Baba za kierownicą: Mężczyźni wskazali 5 zachowań kobiet-kierowców, które najmocniej ich drażnią! (To Ci się nie spodoba)

30 Października 2016

Mówi się, że panie nie są najlepszymi kierowcami. Ale czy słusznie?

baba za kółkiem

Zapewne niejednokrotnie słyszałaś uwagi mężczyzn dotyczące kobiet prowadzących samochody. Najczęściej nie były one zbyt przyjemne... Czy płeć przeciwna faktycznie ma nam aż tyle do zarzucenia? Przecież zdawałyśmy dokładnie taki sam egzamin na prawo jazdy, jak faceci. Skąd zatem ich wzburzenie na nasze `wątpliwe` umiejętności? Przejrzałyśmy fora internetowe i już wiemy, co najbardziej irytuje ich w naszej jeździe.

Ostrzegamy - to Ci się nie spodoba.

1. Niezdecydowanie

Głównym przytykiem w stronę kobiet jest nieumiejętność szybkiego podejmowania decyzji. Według panów jest to cecha, która najbardziej świadczy o niezdatności do prowadzenia samochodu przez płeć piękną. Według nich, przez tę typową kobiecą przypadłość istnieją spore szanse na spowodowanie zagrożenia na drodze. Jest w tym sporo racji, jednak zazwyczaj komentarze mężczyzn w tej sprawie są mocno przesadzone.  

Na jakie ciało poleci każdy facet?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-01 18:52:34

najgorzej jak jeżdżą lewym pasem i blokują cały ruch w myśli dewizy"klapki na oczy i tylko co to przede mną bo za mną to już nieważne"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-30 10:57:07

A moim zdaniem największym zagrożeniem są panowie, zwłaszcza młodzi którzy chcąc ''popisać się'' niewiadomo przed kim jeżdzą po bocznych drogach 150 w terenie zabudowanym a w mojej okolicy jest takich wielu. I dziwne jest to, że kiedy słyszy się o jakimś wypadku sprawcą jest zazwyczaj młody mężczyzna który przesadzil z prędkością stracił panowanie nad kierownicą lub coś wyskoczyło mu pod auto a przy okazji trafił w inne auto lub kogoś zabił.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-31 14:29:42

zgadzam sie. Bardzo wielu facetów powoduje wypadki. Kobiety to raczej drobne stłuczki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-30 10:24:22

Dla mnie owe spostrzeżenia nie dotyczą kobiet, tylko każdego świeżego kierowcę, ale z praktyką to potem się zaciera.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
XYZ
(Ocena: 1)
2016-10-30 08:49:35

Te argumenty najlepiej opisują jazdę osób (bez podziału na płeć), ale które nie jeżdżą samochodem na co dzień tylko raz na jakiś czas lub osób, które dopiero zdały egzamin na prawo jazdy. Jako argument tłumaczący kiepską jazdę każdego człowieka, powinno się wskazać brak myślenia i znajomości przepisów ruchu drogowego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-30 07:55:18

Po raz kolejny atakujecie jeżdżące kobiety... To już robi się nudne, w kółko te same tematy. Nie wiem ile kto wam zapłacił za te szowinistyczne artykuły ale mam tego dość. A artykuł ma tyle wspólnego z prawdą co ja z fizyką kwantową.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1