Paskudny HIT SIECI: Kobieta ogoliła nogi obok hotelowego basenu (Uwaga: obrzydliwe)

29 Maja 2018

Nie chciałabyś jej spotkać na wakacjach.

golenie nóg w basenie

Do pełni wakacyjnego sezonu pozostało jeszcze trochę czasu, ale nam już teraz wszystkiego się odechciewa. Tęsknota za latem została wystawiona na próbę, a wszystko za sprawą pewnej Amerykanki, która nieświadomie stała się gwiazdą Internetu. Nagranie z nią w roli głównej obejrzały już miliony ludzi. A wszyscy z nich są zgodni: żeby wpaść na taki pomysł, trzeba mieć nie po kolei w głowie.

Zobacz również: Pokazała twarz po wypiciu 3 kieliszków wina. To może spotkać każdego

Krótki film zarejestrowano przy hotelowym basenie na Florydzie. Widzimy na nim radośnie pluskające się dzieci i nieco starszą turystkę. Być może jest matką jednego z maluchów. Plażowiczka plus size ma na sobie jednoczęściowy strój kąpielowy i ciemne okulary, dzięki którym być może nikt jej nie rozpozna.

Jednak to nie stylizacja wzbudziła największe emocje, ale fakt, że w dłoni trzyma maszynkę do golenia. A na dodatek jej używa.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Dorcia
(Ocena: 5)
2018-06-01 10:25:47

Ale ona obleśna... Jak można w ogóle tak robić. Zapewne bardzo umiliła pobyt innym ludziom na tym basenie. Na dodatek jest tak gruba, że bikini się w nią dosłownie wtopiła. Powinna nauczyć się manier, wprowadzić dietę i stosować iqacai, żeby następnym razem nikomu nie zniszczyć wypoczynku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-31 01:28:29

Dlatego ja nie chodzę na basen...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-30 01:12:22

Nie dość, że babsko poraża swoją olbrzymią cielesnośią, zwały tłuszczu ciekną wszędzie to jeszcze ten tłuszcz zatłuszczył jej mózg . baba obleśna, żygnęłabym na nią gdybym była w pobliżu. Gówna, siki, włosy. Brakuje jeszcze tylko hafta w tym basenie. Fuj

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-30 00:24:07

Założę się, że wy też pływaliście w płynach ustrojowych, czy włosach innych ludzi, jeśli chodzicie na basen(a nawet o tym nie wiecie). Nie dość, że niektórzy załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne do basenów, to jeszcze plują do nich, smarkają itp. i gdyby nie chlor dodawany do wody w masowych ilościach, to pływalibyście w tych świństwach widocznych gołym okiem. Ta baba to obleśny, wielki tucznik. Nie wie, że takie obleśne rzeczy załatwia się w toalecie ? Niektórych głupota poraża na kilometr.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kii
(Ocena: 5)
2018-05-29 13:05:05

Od golenia nóg w basenie gorze jest tylko sikanie do niego...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-29 10:26:45

Oj tam... oj tam... dobrze że nie ogoliła innej części ciała. Ech, po prostu fuj.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-29 10:23:40

ludzie robią w basenach dziwne rzeczy....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1