Już wiadomo, kiedy księżna Kate urodzi trzecie dziecko!

12 Kwietnia 2018

Data jest bardzo bliska.

księżna Kate

Brytyjczycy mają obsesję na punkcie rodziny królewskiej. Odkąd książe William poślubił Kate Middleton, zainteresowanie rodaków jeszcze wzrosło. Narodziny każdego royal baby były wyczekiwane i komentowane przez brytyjską prasę.

Zobacz także: Efekt Meghan: Bluzka, którą miała na sobie narzeczona księcia Harry`ego, została wyprzedana w ciągu godziny!

Wydawać by się mogło, że po urodzeniu księcia i księżniczki kolejna ciąża nie będzie wzbudzała tyle emocji, ale jednak są one bardzo intensywne. Planowany na maj ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle tylko odrobinę przyćmił trzecią ciążę księżnej Kate. Brytyjczycy i media czuwają.

Wielką zagadką jest płeć dziecka oraz termin porodu. Nieoficjalnie mówi się o kwietniu. Zagraniczna prasa podała do wiadomości, że księżna ma wyznaczoną datę na 20 lub 21 kwietnia. Miałoby na to wskazywać zamknięcie jednego ze skrzydeł szpitala St Mary’s w Paddington. Ale oczywiście, nie ma co do tego stuprocentowej pewności.

Ciąże księżnej Kate zawsze były owiane nutką tajemnicy i krążyły o nich plotki. Jeżeli chodzi o pierwszą, powstało zamieszanie dotyczące jednej z pracownic szpitala, która popełniła samobójstwo. Mówiło się o tym, że George’a urodziła surogatka. Również i tym razem pojawiły się pewne spekulacje. Chodzi o podjerzenie ciąży bliźniaczej.

Jak jest naprawdę, niedługo się dowiemy.

 

Prince George 22.07.2013

Post udostępniony przez Kate Middleton (@katemiddletonphotos)

 

1st Day of Nursery School | William | George | Charlotte

Post udostępniony przez Kate Middleton (@katemiddletonphotos)

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz