Wyznanie Michała: „Boję się, że moja dziewczyna robi karierę w modelingu przez łóżko! Jestem tego prawie pewny, bo...”

06 Maja 2017

Mężczyzna przekonuje, że Anicie daleko do wyglądu modelki.

partnerka modelka

Wiele dziewczyn marzy o karierze modelki. Zawód ten wiąże się z prestiżem, podróżami, wysokimi stawkami pieniężnymi oraz sławą. Nic dziwnego, że niektóre próbują osiągnąć ten cel za wszelką cenę, nawet jeżeli ich warunki fizycznie nie do końca odpowiadają kryteriom. Poza tym można być fotomodelką. Modeling nie wiąże się wyłącznie z chodzeniem po wybiegu.

Niełatwo jest dostać się do tej branży. Bez znajomości lub udziału w programie telewizyjnym szanse są małe. Jeszcze mniejsze na to, że ktoś Cię odkryje. Po prostu jest mnóstwo wysokich, urodziwych dziewczyn, które tylko czekają na przedostanie się do świata mody. Zdarzają się historie niczym z bajki, jak np. Natalii Vodianovej, ale są rzadkością. Dlatego chętne osoby chwytają się wszystkich sposobów. Niektóre dziewczyny robią karierę przez łóżko. Romans z fotografem czy znanym projektantem może wiele załatwić.

Dziewczyna Michała zawsze chciała być modelką. Przez kilka lat nic nie udało jej się osiągnąć, ale rok temu nastąpił zwrot. Brała już udział w kilku pokazach. Jest nawet szansa, że podpisze kontrakt i wyjedzie do Japonii. Michał obawia się najgorszego – wskoczyła komuś do łóżka. Zdaniem mężczyzny Anita w ogóle nie nadaje się na modelkę.

Zobacz także: 19-latka zdradza brudne sekrety pracy modelki: Miałam niedowagę, a kazali mi schudnąć! Każde zdjęcie to retusz!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Patryk
(Ocena: 5)
2017-05-09 00:42:21

tym to sie teraz rządzi showbiznes. nie dosc ze ta laski muszą byc mega chude, w czym im pewnie pomaga IQgreen, to czesto faceci traktują ich jak przedmioty. ale wierzę, ze są też takie, które mają własne zdanie i tez robią karierę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-07 23:50:25

Ja kiedyś zgłosiłam się do agencji modelek i akurat były wybory dziewczyny Penthousa-zwyciężczyni dostawała kontrakt z agecją.Organizator tego konkursu wprost powiedział mojemu chłopakowi aby lepiej nie pozwalał mi startować i trzymał mnie daleko od tego świata bo jezeli chcę coś osiągnąć to będę musiała sypiać z producentami itd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
heh
(Ocena: 1)
2017-05-07 22:45:39

Gość pisze ze laska ma ziemista cere i mysie włosy, który facet tak gada ? A pozniej ze uzywa różowych i brązowych mazi czy jak to je my kobiety nazywamy. Dziiiiwne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-06 08:32:45

Napewno przez łóżko jak co druga...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-06 03:15:24

Jestem modelką. W tych środowiskach to normalne że bogaci "prezesi" urządzają awans modelkom za seks itp. To samo tyczy sie pokazów czy występowania w znanych przedsiewzięciach. Także koleś wspolczuje Ci bo Twoja laska na 99 Cie okłamuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1