Jak zostać HIPSTEREM? (Śmieszne FOTY)

15 Września 2011

Okazuje się, że bardzo łatwo jest się wpasować w "hipsterską" ideologię. Oto HIPSTERZY Z PRZYPADKU!

hipster

Kim jest prawdziwy hipster? Tego do końca nie wie nikt. Jest to bowiem dosyć skomplikowana subkultura. Określenie to definiuje ludzi, którzy charakteryzują się alternatywnym trybem życia, posiadają pewne przewrotne, zaskakujące poglądy, chcą wyróżniać się czymś na tle innych.

Codzienne ubranie hipstera to zawsze bardzo przemyślana stylizacja. Nie ważne czy są to ciuchy prosto z lumpeksu, czy wręcz przeciwnie, bardzo drogie marki. Liczy się przede wszystkim to, aby wyglądać oryginalnie, wyróżniać się z tłumu, wyrażać siebie swoim strojem oraz przede wszystkim wyznaczać nowe trendy.

Aby wpasować się w hipsterski styl życia, należy również bywać w odpowiednich miejscach i o odpowiedniej porze. Słuchać zespołów, których nikt nie zna, mieć oryginalne zainteresowanie. Celem hipstera jest koncentracja na własnym rozwoju intelektualnym. Często jednak zamiast szlifowania sfery duchowej, w postępowaniu hipstera górę bierze dążenie do pokazywania swojej oryginalności oraz tzw. pozornej nonszalancji.

W tą dosyć zawiłą hipsterską ideologię czasem bardzo łatwo jest się wpasować i zostać tzw. „przypadkowym hipsterem”. Wystarczy odpowiednia stylizacja. Portal Deser.pl zaprezentował ostatnio zdjęcia autorów bloga accidentalchinesehipsters.tumblr.com. Pomysłodawcy strony wyszukują fotki chińskich "hipsterów z przypadku", udowadniając przy tym, że hipsterskie momenty mogą zdarzyć się każdemu!

Obejrzyjcie zabawne fotki!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (39)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-26 14:36:21

pedały to są

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-16 14:18:39

tak pedały, z pewnością. A jeżeli to są hipsterki ? MOTYLA NOGA

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-09 01:08:01

Od kiedy hipsterzy to pedały do kwadratu. Ogólnie to mi jest żal tych wszystkich odludków co nie wiadomo co chcą udowodnic i zwą sie hipsterami. Dziewczyny lepiej idzcie do kosmetyczki i ubierzcie coś obcisłego,sexy . A chłopaki na siłke budowac czystą masę mieśniową bo kaloryfer u leszcza to jak duże cycki u grubej baby.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-19 00:49:45

ej nie no popatrzyłam na te foty.. leżałam ze śmiechu.......fuck...co to ma być !!!!!!!!!!!!! hahahahahahhahha..............ejj a wgl mam problem kupić sb trampki ze skrzydłami czy 20 cm buty na obcasie w ćwieki ??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-19 00:46:09

Jezu czy każdy kto jest w jakieś subkulturze musi być rozpieszczonym nastolatkiem?? nie może mieć własnego zdania lub stylu??? nie może mu się takie coś podobać....to ty jesteś żałosny mówiąc tak !!!! też jestem hipsterką ale ty zachowujesz się jak typowy "dres" a nie jak hipster......jeżeli ludzie chcą wiedzieć niech się dowiadują tez się miesiąc temu dowiedziałam że jestem hipsterką.... i co jestem rozpieszczoną nastolatką ??-,-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-22 18:08:08

To jest zalosne... i nie banda rozpieszczonych nastolatkow ! wypraszam sb. ;/ ja jestem hipsterem mam inny swiat nie dlatego bo tak cche tylko dlatego bo taki sie urodzilem ... a co do muzyki to gowno prawda bo kazdy slucha czegos innego nie ktorzy rapu itp... i nie musza sie ubierac jak raperzy... moga byc zwykli... ja slucham muzyki ktora leci w radiu itp.. ;/ ale sa zespoly ktorych slucham ktorych nikt nie zna... i to nie dlatego zeby byc innym ;/ .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-30 21:14:07

łoooho. ale pedaloza sie w vanie rozpasa ;>

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-28 14:01:20

hahahh :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-17 21:42:14

ahahah hipsterzy jak nic:)) a poniższe hejterskie komenty piszą chyba właśnie oburzeni, zohipsteryzowani hipsterzy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-16 14:43:13

jaki żal

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-15 20:37:01

Wy chyba na prawdę nie ukończyłyście/liście żadnej szkoły ani nie znacie się na życiu [piszę to z myślą o autorach takich właśnie artykułów]. Radzę najpierw zorientować się kogo określa się mianem hipstera, a potem się bawić w pisanie artykułu. Żenada

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz