Jak zorganizować imprezę sylwestrową w domu?

22 Grudnia 2009

To nie tylko świetna okazja do dobrej zabawy, ale również do pokazania znajomym, jaką jesteś dobrą organizatorką, kucharką oraz dekoratorką wnętrz na imprezkach. W końcu radzenie sobie z kilkoma rzeczami naraz, to domena kobiet.

Jak zorganizować imprezę sylwestrową w domu?

To nie tylko świetna okazja do dobrej zabawy, ale również do pokazania znajomym, jaką jesteś dobrą organizatorką, kucharką oraz dekoratorką wnętrz na imprezkach. W końcu, radzenie sobie z kilkoma rzeczami naraz to domena kobiet.

Aby perfekcyjnie zorganizować przyjęcie, radzimy:

 • Zastanów się, jaką formę ma mieć przyjęcie. Nie wszyscy muszą przychodzić w dżinsach i T-shircie. Zaproponuj eleganckie ubrania, a może impreza przebierańcowa? Wszystko zależy od kreatywności twoich gości.
 • Przygotuj zaproszenia, które możesz dostarczyć własnoręcznie albo wysłać mailem. Pamiętaj o warunkach ubioru, godzinie rozpoczęcia imprezy, imieniu i nazwisku, telefonie kontaktowym organizatorki, czyli twoim oraz adresie, pod którym będzie się odbywała impreza.
 • Wystrój wnętrza wiąże się z przebraniami gości. Jeśli będzie to impreza, załóżmy w stylu retro, pamiętaj o eleganckich elementach wnętrza, np. srebrnych świecach, błyszczących łańcuchach, złotych lub białych balonach. Jeśli planujesz natomiast imprezę w stylu antycznym (Egipt lub Rzym), pamiętaj o szczegółach, które nawiązują do przebierańcowej imprezy. A może dziwki i księża, jak z filmu „Dziennik Briget Jones”? Pomysłów jest naprawdę wiele, a wszystko zależy od twojej kreatywności.
 • Wystrój wnętrza na imprezę to również wystrój stołu. Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem są proste potrawy, które nie zabiorą ci dużo czasu: kolorowo udekorowane kanapki, koreczki, sałatki warzywne i owocowe, zakąski (takie jak chipsy, ciasteczka i inne). Pamiętaj o ciepłej potrawie. Na imprezę sylwestrową najlepszy jest gar bigosu. To danie, które zawsze uratuje sytuację. Stół w sylwestra powinien być pięknie udekorowany. Nie zapomnij o ciekawych serwetkach, kolorowym obrusie, mnóstwie świec. Na stole możesz porozrzucać konfetti. Ustawiając talerze, rozmieść je tak, aby potrawy podobne do siebie nie stały blisko. Wtedy stworzysz efekt różnorodności dań.
 • Balony, balony, balony... Balony, konfetti, serpentyny - to podstawowe elementy wnętrza na sylwestra. Możesz użyć ich jak najwięcej, a w szczególności tych pierwszych. Balony nie muszą być przyczepione do żyrandola, mogą także leżeć na półkach (zamiast bibelotów, które i tak na czas imprezy lepiej schować). Możemy również porozrzucać je na podłodze.
 • Muzyka. To też jeden z głównych czynników wystroju wnętrza. Przy jej doborze musisz pamiętać o gustach twoich gości. Żeby dogodzić wszystkim, należy przygotować przynajmniej po dwie piosenki z każdego stylu plus nowości puszczane ostatnio w radio.
 • Powodzenie imprezy w największym stopniu zależy jednak od doboru gości. Wystrój jest tylko dodatkiem, który umili wam wspólną zabawę.

  Natasza Lasky

  Zobacz także:

  Sylwestrowy makijaż – triki i wskazówki

  W tę wyjątkową każda z nas chce olśniewać! Podpowiadamy, jak wymodelować twarz, wyszczuplić policzki, nadać skórze słonecznej opalenizny oraz rozświetlić spojrzenie.

  Wasza Kuchnia: Ciasto czekoladowe z mikrofalówki

  Jego przygotowanie zajmie ci najwyżej 10 minut, a wypiek smakuje wyśmienicie! Papilotki już go przetestowały i zgodnym chórem polecają!

  Strony

  × Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
  Komentarze (51)
  ocena
  5/5

  Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Opcjonalnie

  Ocena artykułu 1-5

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  kasiowa
  (Ocena: 5)
  2013-12-26 15:49:52

  re: Jak zorganizować imprezę sylwestrową w domu?

  Co do dobrego jedzenia to na pewno dla tych którzy mieszkaja w Krakowie idelanie bedzie skorzystać z takiego cateringu www.gastro-tour-serwis.pl/ Bedzie duzo, smacznie i niedrogo.

  Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  Anonim
  (Ocena: 5)
  2012-12-26 18:47:56

  rrrr

  Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  Anonim
  (Ocena: 5)
  2012-12-26 18:47:24

  dfgfh

  Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  Anonim
  (Ocena: 5)
  2012-12-25 18:14:27

  :D

  Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  Anonim
  (Ocena: 5)
  2012-12-07 14:19:35

  Tutaj wpisz treść komentarza do Jak zorganizować imprezę sylwestrową w domu?...

  Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  Anonim
  (Ocena: 5)
  2012-12-07 14:18:29

  Yyy, po co tak mieszać ? Wódka i dobre towarzystwo - tylko tyle wystarczy :DDD

  Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  Anonim
  (Ocena: 5)
  2011-12-28 16:36:19

  ja przygotowałem 2 x luksusowa i pieczonego indora i było zajebiście.........

  Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  Anonim
  (Ocena: 5)
  2011-12-28 16:36:13

  ja przygotowałem 2 x luksusowa i pieczonego indora i było zajebiście

  Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  Anonim
  (Ocena: 5)
  2011-12-28 16:36:05

  ja przygotowałem 2 x luksusowa i pieczinego indora i było zajebiście

  Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  Anonim
  (Ocena: 5)
  2011-12-28 16:36:00

  ja przygtowałem 2 x luksusowa i pieczinego indora i było zajebiście

  Zgłoś do usunięcia Odpowiedz