Jak zorganizować Andrzejki w domu?

27 Listopada 2015

Zorganizuj Andrzejki u siebie w mieszkaniu i baw się na całego - damy Ci przepis na sukces!

wróżby andrzejkowe

Taki wieczór zdarza się raz w roku. Tradycyjnie wtedy zaglądamy w przyszłość i szukamy odpowiedzi na dręczące nas pytania. W imieniny Andrzeja niemal każdy chce dowiedzieć się, jak będzie miała na imię osoba, z którą stanie na ślubnym kobiercu, albo co mu szykuje przyszłość. Przed nami tegoroczne Andrzejki. Jednak zamiast latać po klubach i wróżyć sobie u koleżanek, pomyśl o zorganizowaniu spotkania u ciebie w domu. Dlaczego by nie? Ty będziesz się czuła swobodnie, a wieczór będzie przebiegał dokładnie tak, jak tego zapragniesz. A przecież w tę noc chodzi właśnie o tę swobodę, luz i ogólnie pojęty relaks.

Jak zorganizować Andrzejki w domu?

Przede wszystkim znacznie wcześniej upewnij się, że tego dnia nic nie stanie ci na przeszkodzie. Jeżeli mieszkasz z rodzicami, uzgodnij z nimi, czy tego dnia będą w domu, czy dadzą ci wolną rękę i sami wybiorą się na imprezę – co byłoby najbardziej wskazane. Może namów ich, żeby poszli się pobawić? Jeśli zabierzesz się za organizowanie imprezy odpowiednio wcześnie, może uda ci się znaleźć jakiś bal, na który twoi rodzice mogliby pójść? Pomyśl o tym. I zacznij zapraszać gości nie na dzień przed. Nagle się okaże, że wszyscy są już gdzieś poumawiani, a wolnych jest garstka osób… Dlatego żeby uniknąć takich przykrych niespodzianek, odpowiednio wcześnie oznajmij przyjaciołom, że w tym roku bawicie się u ciebie.

Pamiętaj, że Andrzejki to wyjątkowy, tajemniczy wieczór. Dlatego świetnie byłoby wystroić dom albo przynajmniej pokój, w którym odbędzie się impreza. Kup dużo świeczek – to podstawa. Niech jednak będą duże, grube albo przynajmniej włóż je do specjalnych szklanych naczyń. Dzięki temu nie dojdzie do tragedii, kiedy twój kolega po kilku głębszych nagle przewróci się na szafkę, na której poustawiasz świeczuszki. Do pomocy przy dekorowaniu domu możesz zwerbować koleżanki – wtedy wszystkie będziecie żyły tym jednym wieczorem. I jeśli czeka cię duża impreza, nie wahaj się zarządzić drobnej składki. Symboliczne 10 zł zapewni wszystkim dużo lepszą zabawę, bo będziecie mieli co zjeść, czym sobie wróżyć, a i ty nie zbankrutujesz.

Jak udekorować dom na Andrzejki?

Niech wystrój odpowiada twojej koncepcji. Marzą ci się kolorowe girlandy zawieszone tuż pod sufitem? A może chcesz kompletnie odjechać i postanowiłaś na ścianach porozwieszać umazane keczupem laleczki? Nie polecamy. Zatem kadzidełka, świeczki, ewentualnie jakieś figurki kotków czy czarownic powinny wystarczyć. I pamiętaj o muzyce! Niech będzie mroczna, wyjątkowa, ciekawa, taka typowo Andrzejkowa.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz