Internetowa kłamczucha: Bez retuszu i makijażu już nie jest taka urodziwa? Porównaj...

08 Grudnia 2017

Wystarczy make up, odpowiedni filtr i ustawienie głowy, by wyglądać lepiej niż w rzeczywistości.

wizerunek w mediach społecznościowych

W mediach społecznościowych wszystkie kobiety wydają się bardzo atrakcyjne. Z kolei te, które oglądają ich zdjęcia, często popadają w kompleksy. Myślą, że nigdy nie będą wyglądać tak pięknie. Na szczęście to, co widzimy przed monitorami, jest wynikiem retuszu, czasami bardzo dużego... Do dyspozycji są filtry oraz programy do obróbki zdjęć. Jeżeli do tego dziewczyna ma wiedzę, jak się ustawić, żeby dobrze wypaść na fotce, z brzydkiego kaczątka może zamienić się w pięknego łabędzia. W rzeczywistości nikt nie poznałby, że to ta sama osoba, co na Instagramie.

Nie wierzycie, że można aż tak bardzo zmienić swój wygląd? Kilkanaście odważnych kobiet pokazało, jak prezentuje się na zdjęciach przed retuszem i po.

Trudno będzie Wam uwierzyć, że oba zdjęcia przedstawiają tę samą osobę...

Zobacz także: Reklama bielizny BEZ RETUSZU! Tak wyglądają „prawdziwe kobiety”...

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Adema
(Ocena: 5)
2017-12-09 19:33:46

No wiadomo, że dzięki makijażowi zmienia się całkowicie kobieca twarz. Tzn jak jest odpowiednia jego ilość, to nie wygląda to źle, ale jak ktoś przesadzi... no bywa. Chodziłam na wizaż i stylizację do szkoły policealnej i na zajęciach raz mieliśmy umalować modelkę tak żeby wyglądała zupełnie inaczej. Udało się bez problemu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-08 21:23:12

Retusz retuszem, ale założę się, że każda z nas tutaj jakby zrobiła sobie ładne, normalne zdjęcie a potem jakieś od dołu z podwójnym podbródkiem, zezem czy cokolwiek dziwnego wyglądałaby paskudnie xD Tak samo jakieś zdjęcia z zaskoczenia, jak akurat laska siedzi bez makijażu na zajęciach. Każdy z nas ma chyba jakieś pskudne foty tego typu. Nawet Kim Kardashian prosto po kąpieli jakby jej tak walnąć fotę w dzwniej pozycji z dziwną miną wyglądałaby słabo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
dasd
(Ocena: 5)
2017-12-08 12:58:11

Przecież te dziewczyny jaja sobie robią. Jak się podbródek wciśnie w szyję, to każdy ma drugi podbródek. Specjalnie robiły miny i wydurniały się. A na pierwszych zdjęciach w full make upie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-08 05:09:48

Nie wiem czy wierzę ze to te same osoby. U siebie takiej różnicy nie widzę na pewno. Może nie nakładam tapety szpachlą ale jednak jakas tam robie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-08 11:22:32

moim zdaniem to te same osoby, ale jak robią głupie miny i celowo pokazują podbródki to zawsze wygląda się wtedy tragicznie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-08 21:24:49

Jakbyś se walnęła fotę od dołu z cofniętą głową to byś widziała różnice. Nawet najszczuplejszy człowiek świata by wyglądał jak gruby pasztet

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1