7 przykazań, których przestrzegają kobiety z klasą

26 Lutego 2017

Czego nie powinnaś zaniedbywać, żeby cieszyć się uznaniem i sympatią innych?

klasa u kobiety

Perfekcjonizm, który w dzisiejszych czasach tak wiele kobiet próbuje osiągnąć, jest nieosiągalny na dłuższą metę i zgubny. Próbujemy idealnie wyglądać i zachowywać się idealnie. Katujemy się dietami i nakładamy kilka warstw makijażu, aby upodobnić się do wizerunków wyretuszowanych modelek z kolorowych magazynów. Staramy się być idealnymi paniami domu, idealnymi kochankami, żonami i przyjaciółkami. Najmniejszy błąd wywołuje w nas psychiczny dyskomfort, a często także przykre uwagi innych osób. W tym wszystkim zapominamy, że przede wszystkim jesteśmy ludźmi – z wadami i słabościami.

Zresztą tak naprawdę nie da się być perfekcjonistką. Przez jakiś czas faktycznie udaje się osiągać wyznaczone standardy w różnych sferach życia, ale potem poszczególne elementy rozpadają się niczym domek z kart. Popełniamy błędy i zaniedbujemy niektóre sprawy.

Oczywiście nie znaczy to, że mamy odpuścić sobie wszelkie starania, bo i tak kiedyś powinie się nam noga. Byłoby to popadanie ze skrajności w skrajność. Poza tym są rzeczy, o które każda kobieta powinna szczególnie zadbać. Inaczej po prostu nie wypada...

Zobacz także: Ideał KOBIETY według facetów

Gramatyka

Znajomość poprawności językowej jest niezbędna. Przydaje się czy to przy wysyłaniu maili do potencjalnych pracodawców, czy to przy pisaniu SMS-ów z jakimś przystojniakiem. Błędy ortograficzne na pewno zrażą jednego, jak i drugiego. Od czasu do czasu każda z nas je popełnia, ale czym innym jest pomyłka, a czym innym brak podstawowej wiedzy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
2.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Hipokrytka
(Ocena: 5)
2017-03-26 22:21:01

Lepsi, gorsi kierowcy. Co to za porównanie. W stosunku płci do płci jesteśmy sobie równi. Wybaczcie panowie taka jest prawda. Nie jesteście lepsi. Według jakichś tam badań ( wybaczcie nie pamiętam) jesteśmy tak samo beznadziejni. O ile kobiety mogą powodować więcej wypadków to są to z regóły drobne skłuczki, brak wystarczającej uwagi rozkojażenie itp, to mężczyźni częsciej powodują kolizje bardziej poważne, śmiertelne itp. Według statystyk mężczyźni znacznie częściej prowadzą po alkoholu, używkach, przekraczają znacząco prędkość i nie stosują się do tzw. przyzwoitości na drodze. CIEKAWE KOGO STAWIA TO W GORSZYM ŚWIETLE .? Tak nawet Kubica miał wypadek

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-03-24 05:02:15

"Nie od dziś wiadomo, że panie są lepszymi kierowcami". I dlatego w F1 jeżdżą same panie! Redakcjo Paaaaaapilota przestań pe.... ehmm papilocić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
lool
(Ocena: 1)
2017-03-02 08:35:12

jebnijcie się w łeb

"makijaż" hahahahahahaahahaha ahahahhaahahahahahah hahahahahahaha hahahahahahaahahahha hahahahahahaah

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-02-27 14:05:48

kobieta z klasą nie robi sobie selfie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-02-26 10:49:51

Jakaś gimnazjalistka to chyba pisała.... kobiety lepszymi kierowcami? Od kiedy? Poza tym jeśli kobieta w wieku 20 lat nie potrafi gotować, to jest to NIEZARADNOŚĆ , nie BEZRADNOŚĆ Bezradność to mnie ogarnia, jak czytam takie pierdoly

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-26 11:58:11

A mężczyźni są lepszymi? Może chodzi,że powodują mniej wypadków. Nie ma według mnie czegoś takiego jak mężczyźni lepiej/gorzej gotują jeżdżą itp. To głupie stereotypy. W mojej rodzinie lepiej jeżdżą kobiety, bo tak się złożyło. Na drodze to pół na pół. Na pewno kobiety nie jeżdżą gorzej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-27 09:23:23

Zapewne jesteś facetem. Jaki hetero facet siedzi na babskim portalu? Hahaah

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
tępy chuju
(Ocena: 1)
2017-03-02 08:35:53

a już ci mówię

od zawsze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Do 09:23:23
(Ocena: 1)
2017-03-24 04:55:21

Ja siedzę, przeszkadza ci to, to się powieś głupia cipo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1