Indie – fabryka "europejskich" dzieci. Kupowanie niemowląt staje się coraz popularniejsze!

25 Marca 2011

W Indiach rynek surogacji rozwija się w najlepsze! Kobiety wynajmują swoje macice za grosze!

hinduskie dziecko

Zastanawialiście się kiedykolwiek do czego zdolne są małżeństwa, które nie mogą mieć własnych dzieci? W ostatnich latach bardzo popularnym zjawiskiem stało się kupowanie niemowląt od kobiet pochodzących z dalekich, orientalnych krajów.

I tak na przykład w Norwegii, gdzie zakazana jest surogacja oraz dawstwo komórek jajowych zanotowano ostatnio znaczny wzrost liczby dzieci urodzonych przez mieszkanki Dalekiego Wschodu.

W Indiach rynek surogacji rozwija się w najlepsze, a analitycy tego kraju oceniają, że w 2012 roku płodność będzie warta w tym państwie już 13 miliardów koron!

Mieszkanki Indii okazują się dla Europejczyków "doskonałym rozwiązaniem". Kupowanie dzieci w tym kraju nie zawsze jednak kończy się pomyślnie. Ambasada Norwegii już wielokrotnie uznała bowiem, że złamane zostało prawo. To wielki dramat dla rodziców, kiedy takim noworodkom urzędnicy nie chcą przyznać paszportów.

Rodzice jednak są w stanie zrobić naprawdę wiele, aby tylko posiadać swoje długo wyczekiwane maleństwo...

Karina Hefner

Zobacz także:

KOLEJNE WPADKI GRAFIKÓW: Modelki Victoria's Secret nienormalnie odchudzone w Photoshopie!

Historia podobna do afery sprzed dwóch lat, kiedy to modelki Ralpha Laurena miały talie węższe od głów!

Jedna z tych kobiet ma 26 lat, inna 56 lat, wśród nich jest również... Kate Moss! ZGADNIJ, KTO JEST KIM!

Okazuje się, że piękne nogi i pośladki można mieć w każdym wieku, trzeba tylko właściwie się o nie troszczyć!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (15)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-16 20:27:26

na początku po obejrzeniu jednego dokumentalnego filmu wyciągnęłam z niego tylko jeden wniosek "handel ludźmi"... Zainspirowało mnie to do napisania referatu na konferencje... Gdy zajęłam się tym tematem bliżej i głębiej tzn po przeczytaniu chyba z 30 artykułów prasowych , kilku artykułów naukowych i obejrzeniu jeszcze kilku innych filmów. Stwierdzam, że łatwo jest oskarżać ... ale trudnej nam jest zrozumieć innego człowieka... Po zbadaniu tego głębiej nie zmieniam zdania, że jest to handel ludźmi ale też teraz bardziej rozumiem kobiety, które wynajmują swoje macice. Pewna surogatka w klinice w Anand powiedziała do lekarza, że zostać surogatka bo jej mąż zarabia 50 $na miesiąc i wszystko przepija a ona pracując w 3 domach jako sprzątaczka i zarabia 12$ a ma 3 dzieci do wykarmienia. Gdy dzieci wołały jeść a ona już nic nie miała w domu dawała im wodę, gdy dalej chciały jeść opowiadała im historię, gdy dalej wołały łamała patyk na 3 części i kazała i ssać go, gdy i to nie pomagało biła je tak mocno by bardo płakały i ze zmęcznia płaczem mogły zasnąć i zapomnieć o głodzie....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-24 15:26:34

A adopcja? Tyle dzieci ma cierpieć, a inne się rodzić bez sensu? Po co zwiększać liczbę, skoro jest jeszcze tyle "wolnych" dzieci czekających na kochający dom?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-30 16:00:26

Jak się dzieci mieć nie może a bardzo chce to niech zaadoptują. Wiele dzieci czeka na adopcję. Poza tym wg. mnie nie powinno się eksperymentować z in vitro itd. A to wszystko tylko dla tego, że jakieś małżeństwo ma kaprys, że muszą mieć dziecko, nie nie patrząc w jaki sposób.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-06-11 13:28:11

Dziecko to nie kaprys!! My z mężem nie mozemy miec dzieci. Adopcja jest tak skomplikowana że mało kto przechodzi pełen proces. Mieszkamy poza granicami Polski i nie mamy szans na adopcje Polskiego dziecka. Nie możemy poddać sie zabiegowi IN VITRO bo moje zdrowie na to nie pozwala. Więc glosu nie powinny zabierac osoby ktore nigdy nie borykały się z taką tragedią.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-25 16:21:45

nie dość, że mają problemy z poczeciem dziecka, to jeszcze problemy z prawem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-25 16:20:58

to prawda, osoby ktore nie moga miec dzieci naprawdę są bardzo zdesperowani, czasami takie maleństwo z Indii to dla nich jedyne rozwiazanie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-25 14:54:31

ja chciała bym mieć takie orientalne ciemne dziecko :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-25 16:10:19

A JA NIE CHCIAŁABYM MIEC TAKIEGO CIEMNEGO DZIECKA... MAŁO TO JEST W POLSCE DZIECI DO ADOPCJI?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-25 17:47:40

Jak chcesz cos orientalnego to kup se rasowego pieska.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-09 20:19:01

zdesperowany człowiek jest w stanie zrobić wszystko...dramat....a tak nawiasem mam ciemne dzieci-2 peruwianki i bynajmniej nasze spoleczeństwo jest w większości nie jest przygotowane na takie "niespodzianki" :////

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-25 06:47:44

to nie można już zwyczajnie adoptować dziecka?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-25 07:52:27

pogadamy jak okaże się, że sama nie możesz mieć swoich dzieci

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-25 12:04:39

A skąd wiesz, że się nie dowiedziałam? Wszystko ma swoje granice... Owszem można skorzystać z in vitro i pomocy medycyny ale wynajmowanie czyjejś macicy jako inkubatora... i to jeszcze za pieniądze!!! Dla mnie to ta sama kategoria co prostytucja. W końcu jest to "sprzedawanie" swojego ciała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-25 13:46:57

bo gdybyś się dowiedziała to byś tak nie pisała :]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Hanna
(Ocena: 5)
2014-07-10 15:43:57

Należy ułatwić i zmienić przepisy adopcyjne (sama mam dzieci i wiem, że zapewne większość rodzin nie spełnia obecnie warunków jakie stawia się przyszłym rodzinom adopcyjnym - to po co one są)? oraz ograniczyć i zakazać aborcję - wtedy osoby które nie będą chciały wychowywać dziecka oddadzą je do adopcji a tam w ciągu max, kilku miesięcy dziecko znajdzie nowy dom. Niestety w biurokratycznym gąszczu brzmi to jak marzenie, mimo że jest to najprostsze rozwiązanie. Zamiast tego w Europie zabija się rocznie tysiące dzieci, a w tym samym czasie tysiące par stara się je mieć przez invitro lub adopcje! Kompletny brak logiki. Z dwojga złego lepiej żeby te kobiety były surogatkami i wynajmowały swoje macice za pieniądze nić dokonywały aborcji i mordowały nienarodzone dzieci. Handel ludźmi w zestawieniu z masowymi aborcyjnymi morderstwami to moim zdaniem zdecydowanie lepsze wyjście. Jednak również w tym przypadku należałoby ten proces sformalizować, aby nie okazało się, że niemowlęta są kupowane przez pedofilów!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz