„Homoseksualista to nie jest człowiek”

07 Maja 2009

Te i inne stwierdzenia będą mogli usłyszeć studenci katolickiej uczelni UKSW w Warszawie, podczas konferencji, która rozpoczyna się dziś o 11.

„Homoseksualista to nie jest człowiek”

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego słynie z tego, że prowadzi wśród swoich studentów regularną indoktrynację. Mimo że w materiałach informacyjnych zarzeka się, iż kwestie wiary są sprawą indywidualną i każdy jest na uczelni mile widziany, już po kilku pierwszych wykładach okazuje się, że niezależnie od kierunku, studiujemy po prostu religię. Przedmioty takie jak teologia dogmatyczna czy etyka stają się obowiązkowe nie tylko dla przyszłych magistrów filozofii, a każdy, nawet drobny manifest indywidualności w postaci rajstop w złym kolorze, jest wystarczającym powodem do wyproszenia z zajęć. Atmosfera spokojnej oazy chrześcijańskiej, którą obiecują informatory, to złudzenie. Przemija ono w chwili, gdy niczego nieświadomy student - ateista zaczyna być bombardowany fanatyzmem.

Tym razem jednak władze uczelni przeszły same siebie, organizując konferencję „Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia”, na którą zapraszają wszystkich swoich studentów (gwarantując w zamian za przybycie usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach) oraz gości z zewnątrz. Obawy, iż podczas wykładów będzie prezentowana i propagowana homofobiczna postawa, są w pełni uzasadnione. Głównym gościem ma być bowiem dr Paul Cameron, wyrzucony z amerykańskiego i kanadyjskiego Stowarzyszenia Psychologicznego homofob, który deklaruje między innymi, że „sprawcami 1/3 wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci są homoseksualiści”.

Kolejny zaproszony gość to dr Jolanta Próchniewicz, która zasłynęła stwierdzeniem: „Homoseksualista to nie jest człowiek, który normalnie funkcjonuje w społeczeństwie”, uparcie lansując tezę, że homoseksualizm jest zaburzeniem. Żeby było śmieszniej, informacje o szczegółach konferencji widnieją na plakacie w tęczowych kolorach, charakterystycznych dla gejowskich organizacji.

Konferencja już zdążyła wywołać międzynarodowy skandal. Z niecierpliwością czekamy na listy od tych z was, które z racji studiowania na UKSW zamierzają uczestniczyć w przedsięwzięciu.

UPDATE:

Na stronie UKSW właśnie pojawił się informacja, iż konferencja została odwołana. Czyżby jej pomysłodawcy i organizatorzy w ten sposób przyznali się do błędu?

Zobacz także:

Gwałtami leczą z homoseksualizmu!

Skrajny przypadek homofobii, którego sprawcy powinni zostać surowo ukarani.

Geje i lesbijki masowo się ujawniają!

Coraz więcej homoseksualistów bez wstydu czy zażenowania ujawnia swoje upodobania.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1025)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-30 18:26:17

Pewien mądry człowiek kiedyś powiedział: "Miłość nie zna płci"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-14 22:55:41

UKSW NIE JEST katolicką uczelnią, przypominam że jest uniwerkiem państwowym...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-30 23:39:51

Zrozumcie ludzie, że kochamy za charakter a nie za płeć.. na to się nie da nic poradzić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-29 12:02:28

Homoseksualizm to dewiacja seksualna i zboczenie! A pedały to się leczyć powinny!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 21:32:14

nienawidzę homofobów. dość często się zastanawiam jakby się czuli ci wszyscy hetero gdyby to homoseksualiści byli by większością i chodziliby i poniżali tych wszystkich hetero.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-08 01:43:28

co za idioci, jak homoseksualistę może podniecać dziecko? to działka pedofili, jeb*ny, kłamliwy kler. Indoktrynacja zaje*ista sprawa, zróbmy młodym ludziom wodę z mózgu wpajając ograniczenie umysłowe i nietolerancję... Dlaczego nie podadzą statystyk mówiących ilu chłopców jest molestowanych przez księży?! na jakim ja kur*w świecie żyję....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-02 14:41:14

Homosekualisci to ludzie chorzy, ale ludzie:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-02 10:32:35

Czytam i nie wierzę. Po lekturze tego artykułu widać od razu, że jego autor nic nie wie na temat UKSW, a posługuje się jedynie stereotypami. Tak się składa, że studiuję na tej uczelni. Jestem fanką muzyki metalowej i to widać w moim stylu ubierania się. Jednak cieszę się wśród wykładowców szacunkiem i sympatią. Co więcej jestem antyklerykałem, jak większość najlepszych znajomych z roku i nie zauważyłam z tego powodu dyskryminacji. Żeby było śmieszniej, dwie z moich najlepszych koleżanek z uczelni to lesbijki i też nikt ich nie atakuje!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-08 01:45:17

bo się z tym nie obnoszą i nikt o tym nie wie. Co, chodzą w koszulkach "jestem lesbijką"? stosunek katoli do homoseksualizmu jest powszechnie znany i to nie jest kwestia dyskusywna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-02 10:31:05

Czytam i nie wierzę. Po lekturze tego artykułu od razu widać, że jego autor nic nie wie na temat UKSW, a posługuje się jedynie stereotypami. Tak się składa, że studiuję na tej uczelni. Jestem fanką muzyki metalowej i widać to w moim stylu ubierania się. Przeciętny człowiek myli przedstawicieli tej subkultury z satanistami, jednak wśród wykładowców cieszę się szacunkiem i sympatią. Co więcej, jak większość znajomych z roku jestem antyklerykałem i jakoś nie zauważyłam z tego powodu dyskryminacji. Żeby było śmieszniej, dwie z moich najlepszych koleżanek z uczelni są lesbijkami i też nikt ich nie atakuje!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-02 10:22:31

Czytam i nie wierzę. Po lekturze tego artykułu widać od razu, że jego autor nic nie wie na temat UKSW, a posługuje się jedynie stereotypami. Tak się składa, że studiuję na tej uczelni. Jestem fanką muzyki metalowej i to widać w moim stylu ubierania się. Jednak cieszę się wśród wykładowców szacunkiem i sympatią, choć subkultura metalowa często jest przecież mylona z satanizmem. Co więcej jestem antyklerykałem, jak większość najlepszych znajomych z roku i nie zauważyłam z tego powodu dyskryminacji. Żeby było śmieszniej, dwie z moich najlepszych koleżanek z uczelni to lesbijki i też nikt ich nie atakuje!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz