Dziś Dzień Mężczyzny. Co mu kupić?

10 Marca 2018

Mamy 12 propozycji.

prezent dla niego

10 marca świętujemy Dzień Mężczyzn. Tego dnia to panowie są najważniejsi i otrzymują od nas prezenty.

Niedawno pisałyśmy o upominkach dla kobiet, o których one skrycie marzą. Przeważnie są to luksusowe gadżety. Jeżeli jesteś jedną ze szczęściar, które otrzymały od partnera coś wyjątkowego, wypada odwdzięczyć się tym samym.

Poniżej znajdziecie różne propozycje. Począwszy od bardziej ekskluzywnych do tych niewyszukanych (to opcja dla pań, które dostały tulipany, sprzedawane prawie na każdym kroku przez ulicznych handlarzy – nie oszukujmy się, w takim przypadku on poszedł na łatwiznę). Pomyślałyśmy również o kilku bardziej oryginalnych propozycjach oraz prezentach typowo użytecznych.

Czasu pozostało już bardzo mało, więc nie zwlekaj.

Bilety do kina/teatru

Jeżeli on jest pasjonatem filmu czy teatru, najlepszym prezentem będą bilety na film bądź przedstawienie teatralne. Przy okazji sobie również zrobisz prezent. Oczywiście przy wyborze kieruj się jego gustem.

Kurs strzelania z broni palnej

To propozycja dla mężczyzn, którzy interesują się bronią lub marzą o tym, aby z niej postrzelać. Na stronie prezentmarzen.com znajdziesz różne opcje. Na przykład: Ekstremalne strzelanie, Strzelanie z broni bojowej, Poznaj strzelanie czy Strzelanie z Kałasznikowa. Ceny są różne, ale przeważnie oscylują w granicach 100-200 zł. Na stronie zobaczysz również, w jakich lokalizacjach jest dostępny kurs.

Budzik

Jeżeli twój facet ma problem ze wstawaniem albo wiesz, że zepsuł mu się budzik, już wiesz, co możesz mu kupić prezent. Na pewno doceni go mężczyzna, który preferuje praktyczne podarunki i takie też daje tobie.

Zobacz także: „W ubiegłym roku dostałam od faceta tani i brzydki prezent. Odwdzięczyć mu się tym samym w te Święta?”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

viki
(Ocena: 5)
2018-03-10 19:50:46

Na mojego prezent czeka aż wróci z pracy. Zamówiłam mu piękne perfumy na zapach-orientu.pl. Poprzednie mu się kończą, więc akurat mu się przydadzą. Elegancki mężczyzna powinien dobrze pachnieć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Olka
(Ocena: 5)
2018-03-10 13:08:42

Wysłałam swojemu kosz ze słodkościami pocztą kwiatową. Akurat siedzi chory w domu to słodycze na poprawę humoru są idealne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
M.
(Ocena: 5)
2018-03-10 10:29:47

A ja nie obchodzę Dnia Chłopaka, bo go nie mam xD mój prawie 30 letni mąż to mężczyzna, więc dziś jak wróci do domu zrobię mu na kolacje pizze, niech zna moje dobre serce ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-10 09:09:17

Nie uznaje "Dnia Mężczyzny". Jest Dzień Kobiet, męski odpowiednik to Dzień Chłopaka. Więc jeśli teraz niby wprowadzili Dzień Mężczyzny to kiedy jest Dzień Dziewczyny??? Nie ma? No tak, jak zawsze mamy gorzej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-10 14:46:20

Dokładnie ! Ja tak samo jak ty, nie uznaje tego i nie wiem nawet kiedy to weszło, bo pierwsze słyszę o tym, żeby był dzień mężczyzny.... Dzień Chłopaka we wrześniu, owszem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-10 00:49:18

Jaki dzień mężczyzny ?! Pierwsze słyszę....Faceci świętują w dzień chłopaka we wrześniu , a nie w marcu.....Coś wam się pomyliło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Paula
(Ocena: 5)
2018-03-10 18:10:44

Jest dzień chłopka i Faceta. Ta jak dzień kobiet i dzień dziewczyn. ja prezent zawsze kupuje mężowi 10 marca. dostał ode mnie nietypowy prezent, ma do odebrania lot w leszczyńskim aerotunelu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1