Czym ośmieszamy się na Facebooku?

18 Stycznia 2016

Niektóre sprawy lepiej zachować dla siebie i nie powiadamiać o nich całego świata.

facebook

Prawie każdy z nas ma Facebooka. To prawdziwy złodziej czasu, a niektórzy wręcz nie wyobrażają sobie życia bez tego kawałka wirtualnej przestrzeni. Uwielbiają dzielić się ze znajomymi szczegółami ze swojego dnia, począwszy od zdjęć, do oznaczania tego, co robią w danej chwili. Nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że robimy to z umiarem. Podpowiadamy, których zachowań lepiej uniknąć, aby nie narazić się na ośmieszenie i wykluczenie z grona znajomych...

Wirtualny ekshibicjonizm

Wrzucasz zdjęcia z każdej imprezy, codziennie robisz sobie selfie, oznaczasz się w każdym miejscu, do którego idziesz, a do tego wrzucasz na swoją tablicę piosenki z bardzo osobistymi tekstami i wyznaniami? To zakrawa na pewien rodzaj ekshibicjonizmu i może świadczyć o tym, że Twoje życie ma bardziej wirtualny wymiar. Niestety takie zachowanie może wkurzać Twoich znajomych, a wręcz narazić Cię na ośmieszenie. Niektóre sprawy prywatne lepiej zachowywać dla siebie i nie powiadamiać o nich `całego świata`.

8 powodów, dla których warto wyrejestrować się z Facebooka

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-18 18:47:44

re: Czym ośmieszamy się na Facebooku?

o ile wrzucanie codziennie zdjęć swojego dziecka czy swojej facjaty naprawde jest nudne i moze irytowac tak reszta wymieniona w tym artykule dla mnie nie ma znaczenie. nie obchodzą mnie takie rzeczy, fakt moze uśmiechnę się pod nosem gdy zobaczę jakiś głupi status, dziubek czy kolejną kację "like=kasa dla dzieci/zwierząt/ludzi w afryce" itp ale nie utkwi mi to w pamięci i raczej nie wywoła negatywnych uczuć w stosunku do właściciela takiego profilu na fejsie. ludzie musza mieć smutne zycie ze analizuja i rozstrzasaja co kto wstawia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-18 08:51:58

re: Czym ośmieszamy się na Facebooku?

z wszystkim oprócz ostatniego sie zgadzam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-18 19:56:41

a ja zgadzam się też z ostatnim. mam taką znajomą która potrafi nawet kilkanaście razy dziennie udostępniać akcje związane z psami ze schroniska. to jest niesamowicie męczące. kocham zwierzaki i strasznie mi żal tych, które lądują na ulicy/w schronisku, ale serio, takim zachowaniem nikt nie sprawi, że nagle wszyscy jego znajomi zaadoptują po 5 psów i schroniska szczęśliwie opustoszeją. jak ktoś ma warunki żeby przygarnąć psa to to zrobi i bez takich reklam. a jak ktoś nie ma, choćby nie wiem jak chciał, to te posty go mogą co najwyżej wykończyć psychicznie, a nie zmotywować.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1