Czy to obciach kupować podróbki?

13 Listopada 2017

Wiele gwiazd bez zażenowania paraduje z torebkami znanych marek czy w butach sławnych projektantów, które już z daleka wyglądają na podróbki. Warto brać z nich przykład?

podróbki

Sporo celebrytek nie widzi jednak problemu i obciachu w kupowaniu podróbek. Niektóre nawet je reklamują, chociażby Kamila Wybrańczyk, narzeczona znanego boksera Artura Szpilki. Jeden z plotkarskich portali wykrył, że oferuje ona w serwisie społecznościowym repliki kurtek Moncler w cenie trzykrotnie niższej od butikowej, w tym nawet modele niedostępne w oficjalnej sprzedaży.

Deynn, gwiazda polskiego Instagrama i Snapchata zachwala z kolei perfumetki, czyli tańsze odpowiedniki znanych perfum. „Zrobiłam sobie taki test, że na lewej ręce psikałam od góry, do dołu tą właśnie perfumetką, na prawej tym oto zapachem i powiem wam, że nie spodziewałam się, że te zapachy oba będą tak trwałe. Bardzo długo trzyma, dlatego też się tym psikam. I zamówię sobie więcej. No naprawdę kozak” – zachwalała fit-blogerka, która przyznaje, że najbardziej kocha zapach Chanel.

Przedstawiciele znanej francuskiej marki nie podzielają jej entuzjazmu. „Jesteśmy oczywiście świadomi istnienia stron internetowych jak ta, używających zdjęć i rozpoznawalności największych marek perfumeryjnych w celu sprzedawania podrobionych zapachów. Dla Chanel walka z podróbkami to priorytet, jako że producenci podróbek przywłaszczają sobie ikoniczne projekty i logo naszej marki, żeby dzięki naszej renomie zyskać popularność dla własnych zysków” – napisano w oświadczeniu Chanel.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-13 13:16:39

Nie stać mnie na luksusowe rzeczy ale nigdy ni kupiłabym podróbki, uważam, że to obciach. Wolę pójść do sieciówki i kupić coś na co mnie stać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-13 11:56:51

Wstyd albo cie stac albo nie rob z siebie bogacza.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-13 10:52:37

z zycia wziete! Znam ciapatego ktory handluje dresami i innymi ciuchami "markowymi". Za uszycie dresu, transport z chin albo indii placi £5-6 a za firmowy znaczek POLO £2 ktory oczywiscie jest podrobka. Gdy klienci pytaj czy to oryginal to sciemnia i juz dwa rady placil kare £80 000 za bezprawne uzywanie trademark znaku ale jemu bardziej oplaca sie placenie kar, bo na dzien wyciaga £1000 a przy swietach jeszcze wiecej i na tym juz kupil 42 domy w calej Anglii. Za wynajem kupuje sobie coraz to nowsze, a prozniacy nabijaja mu kiese swoja chciwoscia i zarozumialstwem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-14 00:32:25

Bla bla bla bla bla... I żyli długo i szczęśliwie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1