Czy Polki są zakompleksione?

10 Czerwca 2016

Czy Polki są zakompleksione? Zapytałyśmy o to kilkadziesiąt kobiet. Prezentujemy zdumiewające wyniki ankiety.

kobiece kompleksy

Chociaż Polki są uważane za najpiękniejsze kobiety na świecie, same nie mają najlepszego zdania na temat własnego wyglądu. Co kilka lat przeprowadzane są badania, których wyniki nie napawają optymizmem. Ponad 80% kobiet przyznaje się w nich do kompleksów. Pośród najczęściej wymienianych są: zbyt małe piersi, cellulit, zmarszczki wokół oczu, nadwaga, nieładne pośladki, stary wygląd i trądzik.

Dlaczego Polki są dla siebie tak surowe? Każda kobieta ma wady i zalety. Co jest powodem, że niedoskonałości przesłaniają im walory ciała?

Postanowiłyśmy przeprowadzić własne badanie w tym zakresie. O kompleksy zapytałyśmy zarówno nasze znajome, jak i kobiety napotkane na ulicy. Łącznie odpowiedzi udzieliło nam 50 kobiet. Jakie są wnioski tej ankiety? 80% kobiet przyznało, że ma kompleksy. Aż 65% ankietowanych zadeklarowało chęć poddania się zabiegom medycyny estetycznej. Co bywa najczęstszą przyczyną kompleksów? Publikujemy niektóre wypowiedzi.

Zobacz także: Co o Polkach myślą obcokrajowcy? 5 zalet według cudzoziemców!

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kremówka
(Ocena: 5)
2016-06-10 20:11:18

re: Czy Polki są zakompleksione?

U mnie to najgorzej z wagą :/ ale nie dajmy się zwariować, bo moja koleżanka np jakąś chemiczną substancję brała żeby schudnąć. NIe rozumiem tego, tak samo jak liposukcji itp skoro w dobie internetu możemy zamówic z dostawą pod drzwi tabsy zupełnie naturalne takie jak piperine forte. Oczywiście nie będzie to efekt z dnia na dzień i nie ma co oczekiwać cudów w postaci 20 kg spadku w tydzień, ale jest to sposób na ograniczenie powstawania nowych złogów tłuszczowych.. Lepsze to niż tycie przecież.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-10 16:49:58

re: Czy Polki są zakompleksione?

oczywiście, że są, nawet ,,podobno kobiecy portal wpędz w kompleksy'

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-10 16:12:28

re: Czy Polki są zakompleksione?

Tomira ma kompleks dojrzałego wyglądu. Ja mam odwrotnie. Mam 24 lata, nawet jak jestem umalowana to bardzo często pytają mnie o dowód jak kupuję np. alkohol, czy nawet totolotka, a znajoma mojej znajomej, jak zobaczyła mnie bez makijażu myślała, że mam 14 - 15 lat (miałam wtedy 22). Na starość pewnie się będę z tego cieszyć, ale teraz to takie frustrujące. Nawet jak ubiorę się poważnie, elegancko, to i tak przez moją baby face wyglądam na dużo mniej lat, niż mam w rzeczywistości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-10 11:17:11

re: Czy Polki są zakompleksione?

Rada dla Joanny z trądzikiem - dobry dermatolog i przemęczyć się na izoteku, a działa cuda, ja całe życie walczyłam z trądzikiem byłam rok starsza od Ciebie jak wzięłam się za terapię. Nie było łatwo przesuszone, pękające bolące usta, ręce jak skorupy żółwia, ale warto od 2 lat mam czasem pojedynczego pryszcza, ale to jest nic. Totalnie zapomniałam co to makijaż.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-06-10 11:59:41

Ta rada jest dobra dla osób, które nie mają kłopotów z żołądkiem i wątrobą ;(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1