Waszym zdaniem: Czy facet powinien się depilować?

28 Sierpnia 2016

Zdania dziewczyn są podzielone. A jakie jest Twoje?

męska depilacja

Depilacja u kobiet wydaje się czymś oczywistym, przynajmniej nóg i pach. Z okolicami bikini bywa różnie, chociaż na forach większość internautek ją deklaruje. W ciągu kilku ostatnich miesięcy w Internecie doszło do odzewu dziewczyn, które są przeciwne depilacji, ponieważ utożsamiają ją z uciemiężeniem społecznym. Na szczęście jest ich niewiele. Trochę większa ewolucja miała miejsce w przypadku mężczyzn, ale w odwrotnym kierunku. Panowie zaczęli się depilować. Co prawda nie wszyscy, ale coraz więcej mężczyzn decyduje się na depilację pach oraz przyrodzenia ze względów higienicznych.

Co na to kobiety? Postanowiłyśmy zrobić wśród znajomych krótką ankietę, w której poprosiłyśmy o opinię na temat męskiej depilacji. Takich odpowiedzi się jednak nie spodziewałyśmy.

Kasia, 27 lat

- Facet to facet. Nie powinien się depilować. Oczywiście mówię o swojej osobistej preferencji. Po prostu mężczyźni pod pewnym względem coraz bardziej zaczynają upodabniać się do kobiet i nie jest to pozytywna zmiana. Mam wrażenie, że obejmuje też męski charakter i trudno teraz spotkać prawdziwego mężczyznę.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Oświadczył się tanim pierścionkiem? Nie nadaje się na męża!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

R
(Ocena: 5)
2016-08-28 21:47:07

Pachy, miejsca intymne, włosy z nosa - to nie powinno podlegać dyskusji dobrze by było gdyby lekko modelował też brwi (nie ma nic gorszego jak brwi wchodzące na powieke ruchomą) i przycinał

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-28 21:41:38

Obrzydzaja mnie meskie włosy na plecach o genitaliach nie wspomne....W ogole nie lubie owlosionych facetow wiec im dokładniej sie wygoli tym lepiej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2016-08-28 20:11:44

Ja też bardzo nie lubię owłosionych mężczyzn. Poza głową, im mniej włosów, tym lepiej. Ewentualnie na rękach czy nogach (o ile nie można z nich robić warkoczyków ) przeżyję, ale na plecach.... Brrr, nigdy ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
d
(Ocena: 5)
2016-08-28 17:50:25

A ja lubię owłosionych facetów. Włosy na ciele nie wykluczają dbania o higienę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-28 15:20:23

Okolice intymne oraz pachy .Jesli ma plecy zarosniete jak szympans to tez uwazam ze powinien. Sama osobiscie lubie gładka pachnaca męska skóre.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-28 14:33:03

Pachy i krocze. Kępy mchu pod ramionami są obleśne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ac
(Ocena: 5)
2016-08-28 10:06:17

popieram zdanie Uli i Doroty. jestem ZA depilacją (miejsca intymne, pachy, trymowanie włosów w nosie, klata? raczej nie ale to dlatego że poprostu lubie naturalnie gładkich facetów, ale jeśli on ma tam jakieś 3 włosy na krzyż... to bez przesady, jestem w stanie to zaakceptować. dywan na klacie? tylko nie to!!! ). depilacja to z jednej strony to kwestia estetyki, bo dla mnie to jedna z oznak dbania o siebie, ładny wygląd. z drugiej strony kwestia higieny, wydepilowaną skórę łatwiej jest umyć, mniej się poci, a antyperspirant pod pachami działa skuteczniej - to akurat logiczne. poza tym jeśli w grę wchodzą rzeczy typu fellatio... no to nie ma porównania robić to kiedy facet jest "tam" ogolony niż... mieć w zębach mnóstwo włosów haha ! :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-28 07:54:43

jak mu się chce :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1