7 rzeczy, których NIE WOLNO googlować

22 Września 2017

Możesz tego gorzko pożałować…

googlowanie

Dzisiaj trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez Google. Do tej wyszukiwarki zaglądasz za każdym razem, gdy masz jakiekolwiek wątpliwości lub gdy chcesz się czegoś dowiedzieć. Dawniej była do tego potrzebna encyklopedia, słownik lub specjalistyczny podręcznik. Dzisiaj, w dobie Internetu, szukanie informacji stało się dużo prostsze i dużo szybsze.

Mimo to chcemy Cię jednak na coś uczulić. Otóż bezrefleksyjne wyszukiwanie w Google pewnych haseł może skończyć się źle. O jakich tematach mowa?

Oto lista 7 zakazanych!

Zobacz także: Wasze wyznania: „Dostałam okresu przy chłopaku. Był wściekły, krzyczał, jak mogłam mu to zrobić...”

7. Symptomy zdrowotne

Znasz to śmieszne stwierdzenie, że niektórzy – zamiast iść do lekarza – próbują się zdiagnozować u doktora Google? Tobie zapewne też zdarzyło się wpisywać oznaki dziwnej dolegliwości, która akurat się u ciebie pojawiła i spróbować leczyć się na własną rękę albo na podstawie tego, co piszą inni na forach internetowych. Pamiętaj, że wyszukiwarka internetowa nie zastąpi ci specjalisty, który studiował medycynę i może najtrafniej zdiagnozować to, co ci dolega. Nie tylko przepisze ci właściwe preparaty, ale także zapewni właściwą opiekę medyczną.

6. Ciekawostki kryminalne

Być może masz dociekliwą naturę i lubisz wiedzieć wszystko. Miej jednak świadomość, że wpisywanie w Google hasła „jak skonstruować bombę” – nawet jeżeli robisz to z czystej ciekawości – może skończyć się źle. Służby zajmujące się monitorowaniem przestępczości mogą namierzyć cię po twoim IP. Nic w Internecie nie ginie, pamiętaj.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Marie Rose
(Ocena: 1)
2017-09-22 16:32:56

Serio? To może ja wam napiszę rzeczy, których naprawdę lepiej nie goglować: boku no pico (fapowałam do bondage game, ale na tym wymiękłam xD), 1 man 1 jar, 2 kids 1 sandbox, 2 girls 1 cup, blue waffles, finger paint, tube girl, spider clock, 1 lunatic 1 ice pick, bestgore Dziękuję, do widzenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-23 13:20:23

jestes popier!"#¤na :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-22 10:01:47

Macie tutaj rozdwojenie jaźni? Co dzień widuję tutaj obrzydliwe zdjęcia, macie jakieś problemy psychiczne pokazując takie obrazki, jeszcze na głownej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2017-09-22 14:36:36

Dokładnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-22 08:43:10

A ja myślałam ze nie wolno oglądać filmów erotycznych hahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1