Osiem przykazań na 8 marca ♥

08 Marca 2018

Jesteście gotowe na wyzwanie?

8 marca

Postanowienia są czymś dobrym. Dzięki nim możemy zmienić nasze życie na lepsze. Postanowienia motywują, aby wreszcie zająć się tymi obszarami egzystecji, które nas nie satysfakcjonują. Kluczem do osiągnięcia sukcesu pod tym względem jest umiar. Jeżeli robimy postanowienia, przede wszystkim powinnyśmy zwrócić uwagę na to, aby były dla nas realne. Kiedy narzucimy sobie zbyt wiele, nie uda nam się dopiąć celu i popadniemy w rezygnację.

Jest kilka takich dni w roku, kiedy robi się postanowienia. Jednym z nich jest 8 marca, Dzień Kobiet. Ponieważ to nasze święto, możemy zrobić sobie prezent. Oprócz typowego podarunku, niech będą to postanowienia. Z perspektywy czasu, gdy już uda się je zrealizować, uświadomisz sobie, że to najlepszy prezent, jaki mogłaś sobie podarować.

Postanowiłyśmy pomóc wam w spisaniu postanowień. Wybrałyśmy kilka, które sprawdzą się w przypadku każdej kobiety. Odniesieniem dla nich będzie filozofia, która powinna przyświecać nam codziennie.

Szanuj siebie

Szanuj siebie, czyli nie pozwalaj innym przekroczyć pewnych granic. Nie zadowalaj się pierwszym lepszym mężczyzną, który cię zechce, bo zasługujesz na więcej. Czekaj na faceta, którego pokochasz z wzajemnością. Jeśli się taki nie pojawi, rób wszystko, aby pokochać życie w pojedynkę. Jeżeli czujesz się wykorzystywana w związku, zakończ go.

Szanuj także swoje ciało. Ogranicz niezdrowe produkty tak bardzo, jak dasz radę. Zacznij od małych ograniczeń. Postaraj się też zwiększyć aktywność fizyczną.

Nie pozwalaj innym pomiatać sobą.

Przestań się unieszczęśliwiać, bo tak wypada

Oczywiście to postanowienie nie obejmuje zasad dobrego wychowania. Chodzi o inne rzeczy. Czasami lepiej powiedzieć komuś prawdę, chociażby przykrą, niż milczeć, bo tak nie wypada. W pewnych przypadkach prawda może okazać się zbawienna. Kolejny przykład to wesele. Jeżeli kogoś nie lubisz albo nie masz z nim kontaktu, nie zapraszaj go. Co z tego, że to rodzina, skoro widujecie się raz na kilka lat? Nie dawaj chrześniakowi na komunię drogiego laptopa, bo tak wypada, jeżeli cię nie stać lub uważasz, że to przesada. Podobne przykłady można mnożyć.

Zobacz także: Jak spędzić Dzień Kobiet?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-09 01:12:46

A mój facet mi nawet życzeń na dzień kobiet nie złożył, bo jesteśmy skłóceni.. Zaebiście.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-08 22:47:29

:'(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-08 21:34:57

Znikly Piguly na instagramie Help!. Good boy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-08 19:59:26

Kocham Siebie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1