Co mówi o tobie data urodzenia?

16 Kwietnia 2009

Policz swoją liczbę życia i dowiedz się, jakie cechy charakteru przypisują ci na jej podstawie numerolodzy.

Co mówi o tobie data urodzenia?

Numerologia to dość popularna dziedzina ezoteryki, która zajmuje się badaniem wpływu liczb na nasze życie. Jednym z podstawowych pojęć w numerologii jest tzw. liczba życia, którą z powodzeniem możesz policzyć sama. Z każdą z cyfr wiążą się pewne specyficzne cechy charakteru. Czy w twoim przypadku numerologiczna teoria zgadza się z rzeczywistością?

Jak policzyć swoją liczbę życia?

Przykład dla osoby urodzonej 24 maja 1987 roku:

24.05.1987 => 2+4+5+1+9+8+7 = 36 => 3+6= 9

Liczbą życia dla rozpatrywanej daty urodzenia jest 9. Jeśli jednak otrzymałaś liczbę dwucyfrową, zsumuj występujące w niej cyfry po raz kolejny. Liczba życia musi być jednocyfrowa - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 lub 9.

Jakie cechy charakteru przypisywane są poszczególnym liczbom życia?

Jedynka:

Jedynki to urodzeni przywódcy. Mają bardzo silne osobowości i mocne charaktery. Cechują je pomysłowość oraz odwaga, działają na ludzi inspirująco. Znają swoją wartość, ale i innych potrafią podtrzymać na duchu, dodać wiary we własne możliwości. Niestety, ze względu na prawie całkowity brak kompleksów bywają postrzegane jako osoby dumne lub nawet aroganckie. W miłości często próbują zdominować partnera.

Dwójka:

Dwójki to doskonali negocjatorzy. Lubią współpracę z innymi i ogólną społeczną harmonię. Dzięki temu są lubiane i słyną z bezkonfliktowości. Mają swoje autorytety, gdy nie wiedzą – pytają, dzięki czemu doskonale sprawdzają się na stanowiskach wymagających komunikacji z ludźmi. Mają wrodzone zdolności dyplomatyczne, dzięki którym potrafią zażegnać ewentualne kryzysy w związku. Są romantyczne i niestety szukają wciąż partnera idealnego.

Trójka:

Trójki są towarzyskie i bardzo optymistycznie nastawione do świata oraz ludzi. Mają wiele rozmaitych zainteresowań, dzięki czemu postrzegane są jako osoby elokwentne i inteligentne. Są świetnymi przyjaciółmi - zawsze skorymi do pomocy. W życiu nie lubią rutyny, która je zniechęca i pozbawia energii do działania. Najlepiej sprawdzają się w zawodach, które pozwalają im błyszczeć w towarzystwie, np. aktorki, modelki, prezenterki. Trójki kochają flirtować, więc ich partnerzy czują się często jakby żyli z tykającą bombą zegarową.

Czwórka:

Czwórki są poważne, stabilne, potrafią się skoncentrować. Dzięki tym cechom osiągają życiowe sukcesy, a bliskim dają poczucie bezpieczeństwa. Potrafią kalkulować, więc jeśli się w coś angażują, muszą mieć pewność, że nie stracą. Są bardzo stałe w poglądach, odpowiedzialne, moralne i lojalne. Z trudem przychodzi im okazywanie uczuć, ale gdy się zakochają, potrafią być zazdrosne i zaborcze.

Piątka:

Piątki są zmienne i nieprzewidywalne. Kochają wszelkiego rodzaju zmiany oraz nowości, a ich najwięksi wrogowie to rutyna i monotonia. Są bardzo ciekawe świata, co często prowadzi do niepotrzebnego rozpraszania energii. Przez to tracą koncentrację i wykonują zbyt wiele niepotrzebnych czynności. Jednak często rozmownością i śmiechem przykrywają głęboko zakorzeniony brak pewności siebie. W miłości boją się zaangażowania.

Szóstka:

Szóstki marzą o szczęśliwym i bezpiecznym życiu, a dzięki wrodzonemu poczuciu sprawiedliwości są dla wielu osób powiernikami. Nie lubią konfliktów, wolą wszelkie spory zażegnywać w dyplomatyczny sposób. Lubią luksusy, a jeśli nie luksusy, to choć ładne i oryginalne wnętrza. Dlatego w miarę swoich możliwości dekorują mieszkania lub domy. Związki traktują bardzo poważnie, a wobec partnerów są troskliwe i czułe. Czasami aż za bardzo!

Siódemka:

Siódemki to istoty wręcz magiczne - uduchowione i jakby trochę nie z tego świata, obdarzone niebywałą intuicją. Są indywidualistami, którzy sceptycznie podchodzą do wszystkiego, co powszechne. Razi je pospolitość. W pracy, jeśli mają odmienne zdanie niż zwierzchnik, nie wahają się go publicznie skrytykować. W miłości wierzą w przeznaczenie.

Ósemka:

Ósemki są pewne siebie, dynamiczne i zdecydowane. Są zdeterminowane, nie liczą się z opiniami innych, choć zależy im na społecznym uznaniu. Świetnie czują się na salonach, gdy mogą błyszczeć i brylować w towarzystwie. Czasami trudno jest im poskromić swój temperament, szczególnie w miłości - bywają bardzo zaborczy i zazdrośni. Mimo to wiele osób marzy o choćby przyjaźni z nimi.

Dziewiątka:

Dziewiątki to osoby o ogromnej wyobraźni i pełne optymizmu. Potrafią dostrzec pozytywne strony niemal w każdej sytuacji. Są także bacznymi obserwatorami rzeczywistości, ciągle udowadniają swoje niecodzienne poczucie humoru. Mają dość wybuchowe usposobienie i skłonność do dramatyzowania, ale ludzie lubią ich towarzystwo, bo potrafią być bezinteresowne i altruistyczne. W miłości nie lubią publicznego wyrażania uczuć.

Zobacz także:

Grafologia - co mówi o tobie charakter pisma?

Co mówi o tobie pulpit komputera?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1057)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

faiks stanislawa
(Ocena: 3)
2015-05-24 06:45:03

06 06 1962

Lubie wiedzieć o sobie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-22 12:10:08

re: Co mówi o tobie data urodzenia?

Nie lubię gdy się nie bierze pod uwagę liczb mistrzowskich - 11, 22, 33, 44 - tylko sprowadza się je do Dwójek, Czwórek, Szóstek i Ósemek, mimo że mają zupełnie inną wibrację. To primo. Secundo - to, czy się to zgadza czy nie, zależy od siły wibracji. Jeżeli inne aspekty mają większą wibrację, to będą miały większy wpływ, a sama cyfra dnia urodzenia nie będzie miała tak wielkiego znaczenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Pafnucy
(Ocena: 5)
2014-01-15 10:30:05

re: Co mówi o tobie data urodzenia?

Zapraszam na stronę www.eioba.pl/pafnucy/articles - tam się dowiecie o swoich cechach charakteru wg KDU i korelacji. ZAPRASZAM

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-09-03 18:04:41

re: Co mówi o tobie data urodzenia?

18.08.1991 mnie to nie obowiazuje ni jak nie wyjdize jedna cyfra słabe to

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
(Ocena: 5)
2013-09-25 11:31:28

10 robisz na 1+0=1 proste

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Pafnucy
(Ocena: 5)
2014-05-18 09:44:27

Twój KDU to 9 - 8 - 2 = 1 Takie liczby (cechy charakteru) w Tobie tkwią. Na resztę informacji zapraszam na eioba.pl/pafnucy/articles

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Trolo
(Ocena: 5)
2013-04-09 20:04:31

re: Co mówi o tobie data urodzenia?

8 i kompletnie się nie zgadza :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
abc
(Ocena: 5)
2013-02-14 23:09:33

re: Co mówi o tobie data urodzenia?

ja w to nie wierze. Mi się nie zgadza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-22 14:13:02

Zgadzam się :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
natalii
(Ocena: 5)
2013-01-21 13:50:46

zgadza się jak nic :) 9...:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-24 18:53:46

Prawda. Jestem trójeczką ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-16 16:39:59

Prawie w całości się zgadzam z opisem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz