Co faceci powinni wiedzieć na temat okresu?

02 Czerwca 2016

Kobietom byłoby łatwiej, gdyby faceci wiedzieli więcej na temat okresu. Oto zaskakujące wyznania dziewczyn.

bolesny okres

Okres to jedna z kobiecych przypadłości, które facetom trudno zrozumieć.  Comiesięczne pojękiwania kobiet z bólu wydają im się niezrozumiałe, podobnie jak humory partnerek oraz ich napadowe obżarstwo.

Kobiety każdego miesiąca zmagają się ze skurczami i upływem krwi. Mężczyźni natomiast mają się dobrze przez cały czas. Mało tego wielu z nich w ogóle nie próbuje się wczuć w sytuację swoich dziewczyn. Faceci mają za to pretensje, że kobietom nie chce się wychodzić wtedy z domu i bardziej cenią obecność poduszki elektrycznej oraz filiżankę ziołowej herbaty niż wypad na piwo.

Każda kobieta oczekuje podczas miesiączki przynajmniej minimum empatii od swojego mężczyzny. Co faceci powinni wiedzieć na temat okresu? Oto lista.

Zobacz także: Za co obcokrajowcy NIE LUBIĄ Polek? Tlenione włosy, imprezowanie, nieznajomość języków...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-03 10:05:51

re: Co faceci powinni wiedzieć na temat okresu?

Masakra, kto to w ogóle pisał? Chyba właśnie facet! W życiu nie byłam agresywna podczas okresu, ani nie płakałam, ani nie objadam się słodyczami. Jeśli już to faza objadania się występuje przed okresem. Podczas okresu jest mi tak niedobrze, że nie mogę patrzeć na jedzenie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-02 08:07:25

re: Co faceci powinni wiedzieć na temat okresu?

g ówno prawda, nie każda kobieta tak jest. Nie objadam słodyczy czy czekolady w czasie okresu a najbardziej potrzebuję faceta który mnie przytuli i bardziej chcę seksu a nie g ównianego czekolady.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-02 10:08:20

Amen :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inferno
(Ocena: 1)
2016-06-02 05:38:39

re: Co faceci powinni wiedzieć na temat okresu?

Nie znoszę czekolady, w ogóle nie przepadam za słodyczami i okres tego absolutnie nie zmienia. Rozklejać się przy reklamach?! Unikam telewizji jak ognia, a zwłaszcza reklam, przecież to dla jakichś idiotów jest. Jak można rozkleić się na reklamie? No chyba, że rozklejamy się nad umysłowym upośledzeniem twórców... Durne te, wypowiadające sie, baby.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1