Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski zawalczyli w „Milionerach" o pieniądze na szczytny cel. Widzom nie spodobał się ten odcinek...

07 Grudnia 2017

Czym podpadli aktorzy?

Milionerzy

6 grudnia został wyemitowany w TVN-ie specjalny odcinek „Milionerów”. Z okazji mikołajek wzięli w nim udział aktorzy, którzy zawalczyli o pieniądze dla fundacji „Nie jesteś sam”. Z pytaniami zmierzyli się Zbigniew Zamachowski i Borys Szyc. Chociaż udało im się dojść bardzo wysoko, widzom nie do końca spodobał się ten odcinek.

Pierwsze pytanie dotyczyło Gwiazdy Betlejemskiej. Mężczyźni poradzili z nim sobie bez problemu. Pojawił się on natomiast w przypadku pytania „Jaki ciuch ciucha wykształciuch”. Dzięki kołu ratunkowemu Szyc i Zamachowski wybrali poprawną odpowiedź. Wątpliwości nastręczyło im również pytanie o Kolumnę McPhersona. Ostatecznie aktorom udało się wyjść z niego zwycięsko. Kolejna zagadka, z którą się zmagali, dotyczyła wspólnego dzieła Jana Styki i Wojciecha Kossaka. Szyc i Zamachowski doszli do wniosku, że chodzi o Panoramę Racławicką i wskazali, w jakim mieście się znajduje. Mężczyźni nie wiedzieli jednak, jakim narzędziem luzuje się kaczkę. Pomogła im publiczność i tym samym kwota 125 tys. zł powędrowała na ich konto. Odcinek zakończył się, gdy wygrana sięgnęła 250 tys. zł. Zmagania o najwyższą stawkę zobaczymy w kolejnym odcinku.

Co zatem nie spodobało się widzom?

Ludzie pisali w mediach społecznościowych komentarze, że niektóre pytania były zbyt łatwe i normalnie nie zdarza się to w „Milionerach”. Poza tym pomimo żartów aktorów, pojawiły się głosy, że „wieje nudą”, a gracze „udają głąbów”.

Zgadzacie się z tymi opiniami?

Zobacz także: Gracz z „Milionerów” zachwycił internautki: „Ale piękny!”

Źródło: teleshow.wp.pl

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-07 22:27:57

Występ Karolaka był jeszcze gorszy. Zażenowanie musiałam rozchodzić po pokoju.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-07 19:52:54

muszę powtórkę obejrzec

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1