Blondynki z dużym biustem nie dostają mandatów

01 Listopada 2008

Policjanci - seksiści. Ważniejsza jest godność czy zaoszczędzenie pieniędzy i punktów karnych?

Blondynki z dużym biustem nie dostają mandatów

Sytuacja, do jakiej doszło na jednej ze szwedzkich dróg, pewnie nigdy nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie „gadatliwość" dwóch blondynek. Panie na co dzień są fotomodelkami i pozują nago do różnych magazynów.

Andrea Felldin i Anna Uhrdin wracały po pracy do domu. Na ograniczeniu do 70 jechały dwa razy tyle. Wychwycili to policjanci z drogówki, jednak panowie, zamiast zatrzymać damy naruszające przepisy, tylko im pomachali.

To nie koniec historii. Kobiety zatrzymały się na parkingu stacji benzynowej, żeby zapalić i wtedy policjanci pojawili się po raz drugi. Nie dostały pouczenia. Zamiast tego, jeden z nich zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z uroczymi dziewczynami w stylu króliczków "Playboya". Strój pań oczywiście podkreślał walory ich ciała - mini plus duży dekolt.

Andrea zadowoleniem z zaoszczędzenia pieniędzy pochwaliła się na swoim blogu. Informacja ta szybko dotarła do szefa miejscowej policji... Komendant podczas konferencji prasowej przyznał, że doszło do rażącego zaniechania, ponieważ przy podwójnym przekroczeniu prędkości wypada ukarać jakimkolwiek mandatem.

Szwedzi są przeczuleni na punkcie seksizmu i równouprawnienia. Tamtejsza prasa, zamiast nazwać sprawę po imieniu - że panie uniknęły mandatu, ponieważ były atrakcyjnymi blondynkami - dyskutuje na temat tego, do jakiego stopnia policjant może być miły.

Rezolutna blondynka po jakimś czasie zreflektowała się. Przyznała, że swoim wpisem zrobiła krzywdę policjantowi. Dodała, że żałuje opisania całej historii na swoim blogu i przeprasza za to biedaka.

Podobne historie dzieją się na naszych drogach codziennie. Tylko czy seksapil powinien być atutem podczas zatrzymania za złamanie przepisów?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (138)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-10 16:27:00

hahahhahah

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-30 12:58:00

o jaa ale mi tragedia haha;d;d to jest po prostu smiesznee ;))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-09 19:58:00

ehhh.... Niestety, to prawda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-07 23:07:00

to prawda...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-07 12:06:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] mój kolega nie ma kutasa i dostaje mandaty;/ eeeehhh[/quote] Wcale że nie bo mam i to całe 11 cm [/quote] Ty weź nie kłam ludzi! ok? [/quote] A ty piersi nie masz[/quote] Ejj 11 cm to Ty masz włosów :-] ! [/quote] Chociaż fajny smyra a u Ciebie chłopak szukał piersi na plecach bo z przodu nie znalazł![/quote] Dobra mój to przynajmniej smyrał kutasem a nie włosami! i co sie gapisz palancie ????????? [/quote] Ten co Cię owinał wokół palca i rzucił?? Dobra skończ p****[/quote] porozmawiajcie na gg ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-04 15:15:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] mój kolega nie ma kutasa i dostaje mandaty;/ eeeehhh[/quote] Wcale że nie bo mam i to całe 11 cm [/quote] Ty weź nie kłam ludzi! ok? [/quote] A ty piersi nie masz[/quote] Ejj 11 cm to Ty masz włosów :-] ! [/quote] Chociaż fajny smyra a u Ciebie chłopak szukał piersi na plecach bo z przodu nie znalazł![/quote] Dobra mój to przynajmniej smyrał kutasem a nie włosami! i co sie gapisz palancie ????????? [/quote] Ten co Cię owinał wokół palca i rzucił?? Dobra skończ p****[/quote] yhym:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-04 10:32:00

[quote="KochamCięSkarbie"]Blondynka czy brunetka jeden ciul, jakby poszperać to by tez się znalazło o brunetkach które nie zapłaciły za mandat bo miały cycki na wierzchu i mini na tyłku.[/quote] ja Ciebie też zje*any ryjku:):):)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-03 23:53:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] mój kolega nie ma kutasa i dostaje mandaty;/ eeeehhh[/quote] Wcale że nie bo mam i to całe 11 cm [/quote] Ty weź nie kłam ludzi! ok? [/quote] A ty piersi nie masz[/quote] Ejj 11 cm to Ty masz włosów :-] ! [/quote] Chociaż fajny smyra a u Ciebie chłopak szukał piersi na plecach bo z przodu nie znalazł![/quote] Dobra mój to przynajmniej smyrał kutasem a nie włosami! i co sie gapisz palancie ????????? [/quote] Ten co Cię owinał wokół palca i rzucił?? Dobra skończ pierdolić idziemy na seks

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-03 23:51:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] mój kolega nie ma kutasa i dostaje mandaty;/ eeeehhh[/quote] Wcale że nie bo mam i to całe 11 cm [/quote] Ty weź nie kłam ludzi! ok? [/quote] A ty piersi nie masz[/quote] Ejj 11 cm to Ty masz włosów :-] ! [/quote] Chociaż fajny smyra a u Ciebie chłopak szukał piersi na plecach bo z przodu nie znalazł![/quote] Dobra mój to przynajmniej smyrał kutasem a nie włosami! i co sie gapisz palancie ?????????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-03 23:50:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] mój kolega nie ma kutasa i dostaje mandaty;/ eeeehhh[/quote] Wcale że nie bo mam i to całe 11 cm [/quote] Ty weź nie kłam ludzi! ok? [/quote] A ty piersi nie masz[/quote] Ejj 11 cm to Ty masz włosów :-] ! [/quote] Chociaż fajny smyra a u Ciebie chłopak szukał piersi na plecach bo z przodu nie znalazł!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz