6 najgorszych błędów, które popełniasz, korzystając ze Snapchata

26 Grudnia 2016

Przekonaj się, w jaki sposób się ośmieszasz.

snap fails

Snapchat zdominował platformę mediów społecznościowych. Wysyłanie snapów jest na porządku dziennym nie tylko u osób ze świata show-biznesu, ale również u zwykłych użytkowników mediów. Kto ma Snapchata, ten rządzi. Jeżeli go nie posiadasz, zdaniem niektórych po prostu nie istniejesz. Z takim tokiem myślenia można spotkać się zwłaszcza u najmłodszych. Trzeba jednak pamiętać o jednym – korzystaniu z tego kanału z głową. Masz świadomość, że to odrobinę ryzykowne?

Już samo podążanie za nowinkami na Facebooku, Instagramie, Twitterze może być wyczerpujące i czasochłonne. Do tego pojawił się jeszcze Snapchat. Aplikacja potrafi wciągnąć do tego stopnia, że niepostrzeżenie mijają całe godziny. Jednak tak jak każda, rządzi się własnymi regułami.

Jeżeli chcesz być aktywną użytkowniczką Snapchata i w sposób świadomy korzystać z możliwości tej aplikacji oraz uniknąć kompromitacji, musisz przestrzegać kilku snapchatowych przykazań. Oto one.

Zobacz także: Porno w metrze: Jeden z pasażerów relacjonował na Snapchacie, jak obcy facet „robi dobrze swojej dziewczynie”!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz