8 rad, dzięki którym w Twojej torebce wreszcie zagości porządek!

16 Marca 2014

Skoro już wydałaś połowę pensji na piękną torebkę, powinnaś pomyśleć nad odpowiednią organizacją jej przestrzeni.

torebka

Skoro już wydałaś połowę pensji na piękną torebkę, powinnaś pomyśleć nad odpowiednią organizacją jej przestrzeni. Szczególnie, jeśli Twoje torebki za każdym razem są tak ciężkie, że ledwo możesz nieść je o własnych siłach. Sprawdź, z czego możesz zrezygnować, żeby uchronić swój kręgosłup przed nadmiernymi obciążeniami. Nawet jeśli Twój model jest na tyle mały, że nie mieści nic ponad dopuszczalną normę, z pewnością znajdzie się coś, z czego nadal możesz zrezygnować.

Większość kobiet przyznaje się do noszenia większej ilości rzeczy, znacznie ponad to, co rzeczywiście jest potrzebne.  Nie odstrasza nas nawet zniszczenie suwaka w kolejnej torebce, której nie mogłyśmy dopiąć. Jeśli chciałabyś w końcu rozwiązać ten problem, powinnaś przysiąść i zrobić szczery rachunek sumienia w stosunku do tego, co naprawdę jest Ci absolutnie niezbędne. I nikt nie uwierzy, że obok czerwonej szminki potrzebujesz też beżowego błyszczyka i różowej, matowej pomadki.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-21 16:12:17

re: 8 rad, dzięki którym w Twojej torebce wreszcie zagości porządek!

ODBIERZ KOLEJNE BILETY DO MULTIKINA! Multikino dalej rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie. Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz: odbieramy-bony.pl/multikino/ad556

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1