Dzień Singla: 9 pomysłów na to, jak uczcić swoją samotność

15 Lutego 2018

Ten dzień może być bardzo udany.

dzień singla

Singielki także doczekały się swojego święta. Bycie singielką obchodzimy 15 lutego, zaraz po walentynkach. Dzięki temu samotne kobiety nie czują się odrzucone w społeczeństwie. Mogą nawet celebrować samotność.

Wbrew pozorom samotność ma swoje plusy. Przede wszystkim to więcej czasu dla siebie samej. Wiele samotnych kobiet cieszy się również z tego, że nie musi się nikomu tłumaczyć, z kim wychodzi, gdzie i kiedy wróci. Są one jedynymi paniami własnego życia. Kolejną zaletą jest możliwość chodzenia na randki i szukania tego wyjątkowego faceta. Trzeba też wspomnieć o umiejętności życia w pojedynkę i znajdowania w tym radości. Nie brakuje bowiem kobiet, które nie potrafią być same, potrzebują przy boku faceta. Singielka stopniowo uczy się, że można być szczęśliwą w pojedynkę, a właśnie to przyciąga facetów niczym magnes.

Oczywiście są też minusy bycia singielką. Tym największym jest brak osoby, która jest dla kobiety na wyłączność, doradza jej i opiekuje się nią. Druga połówka sprawdza się pod tym względem najlepiej. Kolejny minus to wścibstwo innych ludzi, ich komenatrze oraz krytyka. Zupełnie, jakby samotność dyskwalifikowała w społeczeństwie.

Niezależnie od tego, czy jesteś zadowolona z bycia singielką czy nie, podpowiadamy, jak możesz spędzić Dzień Singla w wyjątkowy sposób.

Zobacz także:

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-15 06:53:34

Bycie samemu nie oznacza bycia samotnym. Singiel to osoba bez partnera z wyboru - słusznie zauważyła to osoba, która dodała komentarz dziś o 3:00. Nie dość, że te porady są napisane na kolanie - nic odkrywczego to jeszcze pomyliliście pojęcia. Chyba w waszej redakcji pracują same dziedzwynki po szkole średniej, które na studia wyzsze poszły i zdobywają pierwsze doświadczenie - ale sie do pisania tekstow totalnie nie nadają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-15 03:00:52

Jeśli poszukujecie faceta i jesteście po 30stce nie jesteście singielkami tylko starymi pannami. Singielka to kobieta, która chce iść przez życie bez partnera. Kobieta w pewnym wieku, która chce być w związku, ale nie jest jest starą panną, nie singielką. O dziewczynach przed 30 nie mających, a chcących mieć chłopaka, mówimy wolne, a nie singielki. Po kij było wymyślać słowo określające kobiety, które nie chcą związków, żeby potem smutne stare panny je sobie zawłaszczyły, żeby nie wychodzić na tak żałosne? Redakcjo proszę sobie przestać wmawiać, że jest inaczej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1