14 wyznań osób, które ZAWSZE SĄ SPOCONE

14 Lutego 2016

Oto wyznania ludzi, którym pot zamienił życie w koszmar.

nadmierna potliwość

Ludzie na całym świecie zmagają się z różnymi chorobami i przypadłościami. Na pewno pamiętacie historię opublikowaną niedawno na naszym portalu o człowieku-drzewie. Dwa dni temu natknęłyśmy się na forum internetowe, na którym ludzie wypowiadają się o problemie z wydzielaniem zbyt dużej ilości potu. Co prawda trudno porównywać ich wyznania z tym, co spotkało Abula Bajandara, ale nie można ich bagatelizować.

Przeczytajcie, jak wiele dramatu w naszym życiu może spowodować pot. Na szczęście niektórym ludziom nie brakuje poczucia humoru i ich wyznania można potraktować z lekkim przymrużeniem oka. Oczywiście tylko kilka przypadków, bo problem naprawdę jest poważny.

Anita

Tłuste grzywki są prawdziwe. Za każdym razem, kiedy byłam na tyle głupia, aby zrobić sobie taką fryzurę, musiałam ją myć dwa razy dziennie. Przypominała oleiste nogi pająka. Przynajmniej takim mianem określali ją znajomi ze szkoły.

Kamila

Książka`50 twarzy Grey’a` została napisana w oparciu o moje plamy potu. Jest ona następstwem `50 twarzy tkaniny wypaczonej z koloru i tworzącej potne cętki`.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

gia
(Ocena: 5)
2016-03-21 20:04:05

re: 14 wyznań osób, które ZAWSZE SĄ SPOCONE

U mnie problem z nad potliwością był na tyle duży ,trwał długo i zatruwał moje życie :( Dowiedziałam się o zabiegu Miradry (zrobiłam w ELite) , po którym efekty są trwale , teraz po wszystkim mogę normalnie funkcjonować.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ss
(Ocena: 5)
2016-02-16 00:52:53

re: 14 wyznań osób, które ZAWSZE SĄ SPOCONE

niestety mam ten problem. Pocę się na twarzy i głowie. Nieważne czy lato czy zima. Wystarczy np że wejdę do autobusu i juz ze mnie cieknie.... Nawet sie pomalować nie można. Bylam u kilku lekarzy, każdy mnie zlał. Totalnie. Juz nie wiem gdzie mam sie z tym udać :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-14 12:21:53

re: 14 wyznań osób, które ZAWSZE SĄ SPOCONE

Jasne, że można mądralo, i jakoś mi się nie wydaje żeby ci ludzie byli na tyle głupi i nie wpadli na taką idee! ! Nie zawsze wystarczy wizyta u lekarza o wszystko jest ok,nastepnym razem jak coś komentujesz to pomyśl 2,nie sorry lepiej 1000 razy, pozdrawiam nie pocąca sie niewiasto :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-14 10:54:55

re: 14 wyznań osób, które ZAWSZE SĄ SPOCONE

a nie można iść, no nie wiem, na przykład do lekarza?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1