Serial „Botoks” startuje już dzisiaj. Mamy ZWIASTUN!

31 Stycznia 2018

Najbardziej wyczekiwana premiera!

botoks serial

Filmem, o którym w minionym roku było w Polsce najgłośniej, jest bez wątpienia „Botoks” Patryka Vegi. Już dawno o żadnej produkcji nie mówiło się tyle, co właśnie o tej. Jedni szli na „Botoks” z sentymentu dla brutalnego kina akcji, do którego przyzwyczaił ich Vega, inni chcieli na własne oczy zobaczyć, dlaczego film wywołuje aż tyle emocji. Efekt był jeden: „Botoks” pobił wszelkie rekordy oglądalności - w 3 tygodnie od wejścia na wielkie ekrany przyciągnął do kin ponad 1,5 mln widzów. Przy okazji wywołał ogólnopolską dyskusję na temat polskiej służby zdrowia.

Vega na fali tego sukcesu postanowił stworzyć serial inspirowany filmem specjalnie dla Showmax. Serial pokaże zupełnie nowe wątki oraz pogłębi historię znaną z kontrowersyjnego filmu Botoks.


Małgosia zmienia płeć i staje się Markiem. Na drodze do nowej tożsamości seksualnej przechodzi przez prawdziwe piekło. Daniela i Darek, uczestnicy pijackich libacji, biorą udział w kursie na ratowników medycznych, gdzie dają upust swoim destrukcyjnym skłonnościom. Beata ulega wypadkowi motocyklowemu, pada ofiarą gwałtu w szpitalu i planuje słodką zemstę na swoim oprawcy. Magda bije rekordy w liczbie przeprowadzonych aborcji, ale w momencie zajścia w ciążę zaczyna kwestionować wybory swoje i ordynatora. Doktor Banach zaczyna specjalizować się w chirurgii plastycznej kobiecych narządów płciowych. Poznaj mroczną twarz polskiej służby zdrowia. Brutalna prawda o tym, że leczenie w naszym kraju grozi śmiercią.

Dzisiaj na showmax.com premierowy odcinek – kolejne będą pojawiać się co środę. Póki co możecie obejrzeć zwiastun serialu!

Zobacz także: Co oglądać w lutym na Showmax?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-01 12:02:38

Chodzi mi o film

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-01 12:01:57

Gdzie można obejrzeć ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-31 20:24:22

widzilam pierwszy epizod, całkiem spoko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-31 13:56:16

film widziałam, serialu jestem ciekawa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1