Już jest NOWY ZWIASTUN „Ciemniejszej strony Greya”! Znów w kinach będą tłumy?

09 Grudnia 2016

Film będzie można obejrzeć już w najbliższe Walentynki. Wybieracie się?

Grey trailer

Pod koniec lipca 2014 roku pojawił się w Sieci pierwszy zwiastun „50 twarzy Greya”. Aż trudno uwierzyć, że od tamtej pory minęło już tyle czasu. Najpierw w erotycznej powieści zaczytywały się kobiety na całym świecie, a potem fani sadomasochistycznej relacji Any i Christiana tłumnie ruszyli do kin.


Nie brakowało głosów, że to pornogniot, a aktorzy zostali kiepsko dobrani i nie potrafili wczuć się w swoje role. Mimo to bilety wyprzedały się jak świeże bułeczki. Czy druga część ekranizacji powtórzy sukces pierwszej? Wszystko na to wskazuje.
„Ciemniejsza strona Greya” pojawi się w kinach już w najbliższe Walentynki. Póki co możecie obejrzeć zwiastun i kilka ujęć tego, co wydarzy się w filmie.


Wybierzecie się do kin po zobaczeniu tych zdjęć i trailera?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-09 12:21:44

Niestety film nie umywa się do książki, w sumie poszłam na pierwszą część do kina zanim zdążyłam dokończyć czytać książkę, miałam przeczytane ok 3/4 chyba ale po obejrzeniu filmu byłam zawiedziona i nie dokończyłam już tej książki. Film był w miarę, nie powiem że beznadziejny ale spodziewałam się czegoś lepszego, taki 7/10 :) po 2 miesiące temu w końcu się zmobilizowałam i przeczytałam 2 kolejne części Greya i mi się podobały, wiem że film znowu będzie gorszy od książki ale i tak z ciekawości i dla przypomnienia książki pójdę na to do kina :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-09 11:59:37

Poszłabym na to do kina, bo mnie to ciekawi. Na 50 twarzach Greya byłam w kinie, ale w 2017 nie pójde, bo mam termin porodu!! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1