Walentynki w KINIE: Który film warto obejrzeć podczas wtorkowej RANDKI z ukochanym?

12 Lutego 2012

Przegląd repertuaru na Dzień Zakochanych.

Mój tydzień z Marilyn

Big Love (Big Love), reż. Barbara Białowąs

"BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne - to miłość na całe życie. Ale z czasem dziewczyna dojrzewa, emancypuje się, dostrzega świat, który na jakiś czas przysłonił jej Maciek, zostaje piosenkarką, co zawsze było jej marzeniem. To z kolei oddala ją od Maćka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (26)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-12 12:16:53

Nigdzie nie ide w Walentynki, 2 lata temu się wybraliśmy i na mieście było tyle ludzi, że byłam przerażona :P Od tej pory spędzamy ten wieczór sami w domu i też jest fajnie, wyjść wolimy kiedy indziej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-12 10:52:43

"Mój tydzień z Marylin" - piękny film, wzruszający. Chociaż co do walentynek to nie polecam męczyć nim faceta, lepiej wybrać się na niego z przyjaciółką, siostrą, mamą. ;-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-12 14:00:01

Ja osobiście nie polecam. Myślałam, ze ukażą w tym filmie życie estradowe aktorki-przebojowe, pełne energii, żywe... W filmie praktycznie nic o tym nie było. Pewnie chodziło im o pokazanie drugiej strony medalu-jej życia poza szkłem... W filmie niestety nie pokazane było jak ona ćpa, pali,pije itp. Były sceny już po fakcie. Jezeli ktos nie znał życiorysu aktorki, tego co ona robiła (wciągała, łykała tabsy) to film był dla takiej osoby b. niejasny... Marylin jest ukazana w filmie jak nieogarnięta babka, w której zabrakło dosadnego przedstawienia powodu tego stanu rzeczy. p.s.-Zapowiedź filmu to zlepka najbardziej ciekawych akcji filmu. Jeżeli oczekujecie czegoś więcej-rozczarujecie się.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-12 14:17:52

jeszcze tylko dodam, że to była krytyka ogólnie filmu, bo główna rola została zagrana idealnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-12 18:04:30

Wystarczyło przeczytać, że to nie film stricte biograficzny, ale ekranizacja pamiętników młodego filmowca... Dla mnie film rewelacyjny :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-12 10:02:11

W Walentynkowy wieczór również wybieram się z moim ukochanym na film " I że Cię nie opuszczę" :))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-12 11:21:40

polecam! Byłam na tym filmie w piątek i o dziwo nawet mojemu facetowi się podobał;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-12 11:25:12

Również polecam! Super film. Cała sala płakała,nawet chłopacy! Świetny;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-12 11:28:44

Ten film jest śliczny. Też byłam w piątek na tym. Ja z moim chłopakiem byliśmy tym filmem zaczarowani :) śliczny jest.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-12 09:16:52

Chciałabym iść na 'I że Cię nie opuszczę' ;) 'Odrobinę nieba' już oglądałam, bardzo wzruszający, piękny film, polecam wszystkim ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-12 08:58:44

I że Cię nie opuszczę (The Vow), reż. Michael Sucsy wybieram sie na ten film:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-12 08:56:20

Moj facet nie znosi komedii romantycznych i melodramatow, ale dla mnie zgodzil sie na obejrzenie ''I ze Cie nie opuszcze'' - juz sie nie moge doczekac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-12 08:59:23

Fajnie z jego strony:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-12 11:55:24

tez tak chce;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz