Świąteczny przewodnik telewizyjny (Deja vu, Och, Karol II, Szefowie wrogowie)

30 Marca 2013

Oto najciekawsze propozycje filmowe na sobotę i niedzielę!

och, karol 2

Sobota, TVP2, 22:10, Patrol, film sensacyjny

Ben Randall, szanowany ratownik straży przybrzeżnej, przeżywa wewnętrzny kryzys po nieudanej akcji, podczas której stracił część załogi. W poczuciu winy rozważa zakończenie służby. Zamiast tego przyjmuje jednak propozycję poprowadzenia szkoleń w prestiżowej jednostce ratownictwa. Wiedzę popartą ogromnym doświadczeniem przekazuje młodym adeptom zawodu, stosując przy tym dość niekonwencjonalne metody. Wśród jego uczniów na pierwszy plan wysuwa się zdolny, aczkolwiek niezwykle arogancki i zarozumiały Jake Fischer.

Sobota, TVN, 21:40, Znów mam 17 lat, komedia

Mike O`Donnell jest sfrustrowanym mężczyzną w średnim wieku. Jego małżeństwo przeżywa kryzys, nie potrafi on nawiązać kontaktu z dorastającymi dziećmi, a praca nie daje mu satysfakcji. Coraz częściej żałuje decyzji, którą podjął w ostatniej klasie liceum - zamiast kontynuować karierę sportową, postanowił na stałe związać się z dziewczyną. Pewnego dnia ratując życie tajemniczemu mężczyźnie, wpada do rzeki. Po wypadku okazuje się, że znów ma siedemnaście lat. Mike postanawia wrócić do szkoły i na nowo pokierować życiem.

Sobota, HBO, 20:20, Szefowie wrogowie, komedia

Trójka zdesperowanych pracowników łączy siły, aby raz na zawsze pozbyć się znienawidzonych szefów. Nick, Kurt i Dale nie znoszą swojej pracy i są przekonani, że jedynym sposobem na uczynienie życia mniej uciążliwym jest zlikwidowanie wrednych przełożonych. W czasie wspólnego, suto zakrapianego alkoholem wieczoru opracowują, z pomocą znajomego ekskomandosa, plan zbrodni doskonałej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

pp
(Ocena: 5)
2013-03-30 00:35:21

re: Świąteczny przewodnik telewizyjny (Deja vu, Och, Karol II, Szefowie wrogowie)

W sobotę na polsacie jeszcze świetny film "Mój przyjaciel Hachiko" z Richardem Gerem! / Pocahontas Recenzuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1