Sonia Draga – Polka, która wprowadziła na rynek Greya

06 Listopada 2016

Ta historia miłosna zafascynowała tysiące czytelniczek, nawet tych na co dzień rzadko sięgających po książki. Kim jest właścicielka wydawnictwa, które wprowadza na nasz rynek opowieści o Anastasi Steel i Christianie Greyu?

Sonia Draga 50 twarzy Greya

Sonia Draga czyta książki zwykle w oryginale, ponieważ świetnie zna języki obce: angielski, francuski, włoski i hiszpański. Od dziecka kocha literaturę, ale także muzykę, film, podróże i fotografię. Wydała m.in. książkę „Meksyk. Kraj kontrastów” ze zdjęciami swojego autorstwa i tekstem Łukasza Gołębiewskiego, album fotografii „Świat w moim obiektywie” oraz napisaną przez siebie książkę podróżniczą „RPA – kraj niespodzianek”.

Pochodzi ze Śląska i z tym regionem jest wciąż związana. Zasiada w Radzie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, a  w Telewizji Katowice prowadzi program „Śląskie czyta”. Uhonorowana została również tytułem jednej z „najbardziej wpływowych kobiet województwa śląskiego”, znalazła się też na liście „100 Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet 2013”.

RAF

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-12 10:09:20

Grey to autentycznie według mnie najgorsza i najgorzej napisana ksiażka ( w zasadzie przeczytałam 1cz, i połowę 2), nie temat ale sposób nqapisania książki świadczy o tym że książka jest dobra, a Greya czyta sie strasznie (ubogi jezyk autorki- parę zwrotów powtarza się stale). Bohaterowie oderwani od rzeczywistości (kto w XXI w nie ma konta e-mail??), skrajni do bólu, książki pozostawiły niesmak po sobie. Temu kto uwarza inaczej inaczej polecam przeczytać jakąś dobrą książkę - wtedy sam zauważy różnicę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1