Rozwiązanie konkursu: Do kogo trafią książki „My i cała reszta”?

08 Marca 2016

Być może jesteś na liście laureatek!

My i cała reszta

Z okazji Dnia Kobiet wspólnie z wydawnictwem HarperCollins zorganizowałyśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania było 5 egzemplarzy książki „My i cała reszta” (więcej na temat bestsellerowej powieści przeczytacie TUTAJ). Zadanie konkursowe brzmiało: co napisałabyś w krótkim liście do swojej rodziny, gdybyś wiedziała, że zostanie odczytany dopiero za kilkanaście lat?

Skrycie liczyłyśmy na Waszą inwencję twórczą i nie zawiodłyśmy się! Oto 5 laureatek, do których trafi światowy bestseller autorstwa Bridget Asher!

1. Karolina O., Ludwin

„Kochani... nie wiem kto z Was trzyma akurat mój list w swoich dłoniach, ale wiem, że Ty który/która to czynisz, jesteś osobą wyjątkową, bo każdy z mojej najbliższej rodziny, kto miałby możliwość przeczytania tego listu, właśnie taki jest. Mam Wam do przekazania jedną bardzo ważną wiadomość. KOCHAM WAS, najszczerzej i najmocniej jak tylko potrafię. Ze względu na to, że nie zawsze miałam odwagę Was o tym zapewniać, a niekiedy nasze spory i zachowania, którymi się kierowaliśmy, uprzykrzały nam niepotrzebnie wspólne chwile, kradnąc miejsce radości, właśnie teraz pragnę Wam przypomnieć, co naprawdę do Was czuję.

Dzięki Wam jestem takim, a nie innym człowiekiem i znajduję się w miejscu, w którym dokładnie chcę się znajdować. Ukształtowaliście mnie i daliście poczucie bezpieczeństwa, za które ogromnie Wam dziękuję.

Reasumując i korzystając z okazji, że czytacie to pewnie dłuuugi czas od dnia kiedy to piszę, przyznaję się że, to ja dzisiaj tj.03.03.2016 roku zbiłam cały pojemnik z 10-tką jajek, a nie nasz kot, jak Wam powiedziałam :D Całuję!”

2. Aneta W., Wrocław

„Droga Rodzino, której jeszcze nie mam...

Skoro to czytacie, to znaczy, że się udało!!!

.....i istniejecie... :)

Więc moje życie nie jest puste, samotne i bezcelowe, jak w tym momencie (piszę ten list w marcu 2016 roku) A moje marzenia się spełniły :) - spotkałam dobrego mężczyznę, który zaakceptował mnie i moje wady, a ja odważyłam się z Nim być... Stworzyliśmy bezpieczny dom dla naszych dzieci i wychowaliśmy je najlepiej, jak potrafiliśmy.

Droga Rodzino,

Musicie wiedzieć, że jesteście wszystkim, czego w życiu pragnęłam...

Buziaki”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz