Burza wokół „Botoksu”. Czy będziesz żałować, jeśli wybierzesz się na ten film do kina?

05 Października 2017

Najnowsze dzieło Vegi przyciąga tłumy i budzi skrajne emocje.

botoks Vegi

Botoks to film, o którym obecnie jest najgłośniej. Opowiada on o tym, jak wygląda praca w szpitalu, jak traktowany jest pacjent i do jakich nielegalnych procederów dochodzi. Został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. W Botoksie można zobaczyć twarze znanych aktorów, m. in. Agnieszki Dygant, Katarzyny Warnke oraz jej męża Piotra Stramowskiego. Twórcą filmu jest Patryk Vega, autor PitBulla, Last Minute czy Służb Specjalnych.

Chyba jeszcze żaden z filmów Vegi nie spotkał się z taką falą hejtu jak Botoks. Niektóre osoby z show biznesu, w tym Karolina Korwin Piotrowska, napisały bardzo niepochlebne opinie. Jeśli mało wam tabloidów, mentalnego bruku, krzyczących tytułów, płytkości emocji i informacji, dosłowności opowiadanej grubą kreską, bez chwili na jakąkolwiek refleksję, na włącze (…) Jeśli chcecie zobaczyć umierający płód po zabiegu aborcji- to jest film dla was. Na Nowogrodzkiej w siedzibie pewnej partii, idę o zakład, strzelą korki szampana- obraz ginekologów, ludzi, którzy decydują się na aborcję, oddziałów szpitalnych jest taki, że Minister Zdrowia pownien, na chwilę przed wprowadzeniem zmian w ustawie o aborcji, przyznać filmowi nagrodę. Tak, brońmy kobiety. Nawet przed filmami. takie czasy nastały. Chcę wierzyć, że to zdarzyło się przypadkiem, chcę wierzyć, że nie zrobiono tego z rozmysłem. Chcę wierzyć... (…)  I na koniec: na premierze Patryk Vega dziękował za pomoc i opiekę Duchowi Świętemu. To zła wiadomośc dla kościoła: Duch Święty nie działa. (…) To tylko kilka z wpisów recenzji dziennikarki. Nie zabrakło w niej krytycznego komentarza odnośnie polityków oraz Kościoła. Karolina Korwin Piotrowska w charakterystycznym dla niej stylu skrytykowała najnowsze dzieło Vegi. Niektórzy z internautów wyrazili dla jej opinii aplauz, a inni nie zostawili suchej nitki. Oto niektóre z komentarzy.

- Kompletne dno, film zrobiony na polecenie pis-u pranie mózgu, zero zabawy. Szkoda Panie Vega wielka szkoda ..... warto było zaryzykować to co już było.....

- Moim zdaniem to przereklamowany film ginekologiczno położniczy i akcja toczy sie od pasa w doł ..nic ciekawego po za tym ze wszystko ratuje dobra obsada ...Rozczarowanie niestety

- Ach, film ma dialogi jak z rynsztoka, nie jestem fanką Vegi, ale gratuluję reżyserowi odwagi za to, że pokazał jak naprawdę wygląda aborcja. To morderstwo, zabójstwo w imię własnej wygody lub z powodu nie udzielenia odpowiedniej pomocy kobiecie, która poczela przez jej najbliższe środowisko. Mam nadzieję, że wszystkim piskajacym feministkom ten film stanie w gardle jak rybia ość. Tyle w temacie. Kropka.

- Po obejrzeniu tego filmu nasunęła mi się myśl, ze coś stało się z Patrykiem Vega. On potrzebuje psychiatry i to w lecznictwie zamkniętym. Dawno takiej żenady nie widziałam. Nie wiem czemu ten film ma służyć- ani treści, ani walorów estetycznych, ani prawdy. Zal tych aktorów, że dali się w coś takiego wkręcić.

- Pani Karolino, całkowicie się z panią nie zgadzam i odnoszę wrażenie, że nie zrozumiała pani fabuły, przesłania, komu ten film jest dedykowany. Prześlizgnęła się pani w recenzji po tym, co widzi przecietny Janusz (Mirosław) i Grażyna), nie odnosząc się w recenzji do zasadniczej treści.

- Proponuję panu Patrykowi Vega następnym filmem uderzyć w wszystkowiedzących, przemądrzałych i samozwańczych krytyków. Myślę że jest w stanie sprowadzić ich troszke na ziemie i nauczyć deczko pokory i szacunku do człowieka i jego pracy czego nie mają za grosz i to złamany... Rzygają przecież publicznie w internecie... WSTYD

- Ciekawi mnie sposób rozumowania pani Karoliny. Skoro pisze "umierający płód" to ma na myśli żywą istotę. Czym (kim?) według niej jest ta istota? I skoro żyje- ta istota- to kto i dlaczego ma prawo decydować o zakończeniu jej życia?

Zobacz także: Nie uwierzycie, jak wygląda żona Patryka Vegi! (FOTO)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-05 09:52:38

Byłam w kinie. Nie żałuję. Bardzo dobrze się go ogląda. Super aktorki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1