Koszmarne plakaty do nowego filmu Patryka Vegi. Zniechęcają do obejrzenia filmu?

08 Grudnia 2017

Kobiety mafii nie wyglądają na nich dobrze...

plakat kobiety mafii

23 lutego do kin wejdzie kolejny film Patryka Vegi – „Kobiety mafii”. Zagrały w nim m. in. Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Bogusław Linda i Piotr Stramowski. Był kręcony nie tylko w Polsce, ale również w Maroko, Hiszpanii, Danii i Szwecji.

Tym razem to osoby płci żeńskiej są bohaterkami u Vegi. Zobaczymy pięć kobiet, których losy w pewnym momencie połączą się ze sobą. Bohaterki wezmą udział w wydarzeniach mających istotny wpływ na przestępczą działalność w Warszawie.

Bela (Bołądź) to funkcjonariuszka policji, której zostało zlecone specjalne zadanie. W ramach misji zostaje kochanką jednego z członków mafii. „Futro” (Wieniawa) jest ukochaną córka mafijnego bossa (Linda), a „Siekiera” członkinią zarządu mafii. Trzeba też wspomnieć o Ance (Warnke), czyli żonie mężczyzny, z którym sypia Bela i tajemniczej Niani (Dygant). Ta ostatnia ma ogromny wpływ na Ankę i manipuluje nią. Jak potoczy się historia tych kobiet?

Chociaż do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, już możemy zobaczyć plakaty do filmu. Niestety nie wyglądają one dobrze i raczej nie zachęcają do odwiedzenia kina. Niektóre z nich są wręcz kiczowate i okraszone dziwnymi cytatami... Przykład? Pierwszy z brzegu: na plakacie z Katarzyną Warnke główne hasło brzmi: Co widział we mnie mój mąż? Nic, ku*as nie ma oczu.

Zobaczcie same.

Zobacz także:  Nie uwierzycie, jak wygląda żona Patryka Vegi! (FOTO)

 

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-08 15:12:52

botoksu nie widziałam, ale na kobiety mafii pewnie się przejdę do kina

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1