Nowości książkowe, które musisz znać (Idealne dla samotnych na WALENTYNKI)

12 Lutego 2016

Oto książki, które sprawią, że spędzane samotnie walentynki, będą jednym z najlepszych dni w roku!

książki na walentynki

Dla niektórych zbliżające się walentynki to powód do radości i świętowania, dla pozostałych – dzień jak co dzień. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy, nie znaczy wcale, że musisz pogrążać się w smutku i zwątpieniu oraz robić wszystko, aby zapomnieć o Dniu Zakochanych. Wręcz przeciwnie, uczyń z niego swoje własne święto, podczas którego będziesz oddawać się lenistwu i relaksować. Z naszej strony proponujemy lekturę kilku nowości. Na liście znajdują się pozycje zarówno mniej, jak i bardziej ambitne. Tematyka jest dowolna. 

Zwróć uwagę na te książki. Na pewno niejedna z nich przypadnie Ci do gustu!

Polecamy także: Seriale dla kobiet, które trzeba obejrzeć! Popularne & mało znane

`Dżoker` Michał Piedziewicz

Gdynia, czerwiec roku 1929. W rosnącym dynamicznie mieście przecinają się ścieżki młodej urzędniczki Łucji, jej rówieśnika, początkującego dziennikarza Adama Grabskiego, oraz Krzysztofa Wilczyńskiego – weterana wojen (choćby z bolszewikami), a współcześnie uczestnika przemytniczych wypraw nad granice z Rzeszą i Wolnym Miastem. 

Dżoker to opowieść o Polsce, która z jednej strony cieszy się odzyskaną niedawno wolnością, a z drugiej wierzy w świetlaną – wreszcie! – przyszłość. Opowieść o kryzysie, ale i o wojnie – w której nadejście trudno uwierzyć. Oraz o dziewczynie, która musiała stać się silna.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz