„Niania McPhee i WIELKIE BUM” – już na DVD!

28 Sierpnia 2010

Niani McPhee wystarczy zaledwie jeden rzut oka, żeby się zorientować, że toczące ze sobą zażarte boje kuzynostwo naprawdę jej potrzebuje…

„Niania McPhee i WIELKIE BUM” – już na DVD!

Pani Green jest na skraju załamania nerwowego. Trójka jej dzieci – Norman, Megsie i Vincent – stale toczy ze sobą boje, mąż Rory jest z dala od domu w wojennej zawierusze - ostatnia wiadomość od niego przyszła miesiące temu, a szwagier Phil wywiera na nią presję, żeby sprzedać rodzinną farmę. Jakby tego było mało, na farmę zostaje przysłane kuzynostwo z Londynu, wychowane w wyższych sferach i zarozumiałe - Celia i Cyril Gray. Nie wiadomo nawet właściwie jak długo mają zamiar tu zostać. Kiedy jeszcze sprawujący w osadzie pieczę nad porządkiem Pan Docherty stale ostrzega Panią Green przed możliwością wystąpienia w każdej chwili ataku bombowego z nieba, dla niej staje się to wszystko trudne do zniesienia. Pomimo, że sama nie zdaje sobie jeszcze z tego sprawy, osobą, której potrzebuje jest nie kto inny ale Niania McPhee.

Niani McPhee wystarczy zaledwie jeden rzut oka, żeby się zorientować, że toczące ze sobą zażarte boje kuzynostwo naprawdę jej potrzebuje. Powtarza swoją znaną maksymę: “Kiedy mnie potrzebujecie, ale tak naprawdę nie chcecie, to właśnie wtedy muszę z wami zostać. Kiedy chcecie, żebym została, ale już mnie nie potrzebujecie – wtedy muszę odejść.” Występując ze swoim nieodłącznym rekwizytem – sękatym kijem, robi z niego użytek. Uderzając nim o podłogę sprawia, że dzieci zamiast bić siebie nawzajem, agresję wyładowują na sobie samych! Ostatecznie podopieczni Niani poddają się jej żądaniom, żeby przestały wyładowywać się na sobie nawzajem i przeprosiły się grzecznie. Lekcja pierwsza - koniec agresji i bicia, zostaje zakończona sukcesem…

Jakie są kolejne lekcje Niani McPhee? Przekonacie się o tym Wy i Wasze pociechy, oglądając film na DVD!

W rolach głównych:

EMMA THOMPSON (Niania McPhee/Autorka scenariusza/Producentka wykonawcza) należy do grona najbardziej cenionych i utytułowanych aktorek świata filmu i teatru. Jej wszechstronny talent aktorski i scenopisarski niejednokrotnie znajdywał sobie uznanie zarówno wśród widzów, jak i krytyki na całym świecie. W 1992 roku Thompson wywołała prawdziwą sensację swoją kreacją Margaret Schlegel w obrazie “Powrót do Howards End”.   

MAGGIE GYLLENHAAL (Pani Green) to jeden z najbardziej obiecujących młodych talentów współczesnego kina. Znakomite recenzje, jak również wiele nominacji do prestiżowych nagród  przyniósł jej w 2002 roku film “Sekretarka” .  

RHYS IFANS (Phil) zdobył sobie ogromną popularność komediową rolą w filmie „Notting Hill”, z udziałem Julii Roberts i Hugh Granta, za którą nominowany był do nagrody BAFTA.

Zobacz także:

Niania potwór! SZOKUJĄCE VIDEO!

Kto się tak ubrał? NAJSŁYNNIEJSZA POLSKA NIANIA

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-28 19:17:20

Fajny ale pierwsza czesc byla lepsza :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-28 10:44:12

Ogladalam wczoraj;) Swietny jest;)Polecam;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-28 09:26:10

Świetny ten film i dla dużych i dla małych:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-28 09:15:53

Popłakałam się na nim.;) On jest super a szczególnie brzydka Niania McPhee;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-28 08:27:04

Film jest świetny :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-28 00:36:53

poplakalam sie na nim

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-28 00:11:31

nie rozumiem po co ten artykuł, ktoś sieinteresuje tym filmem, czy papilot nie ma świeżych tematów?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1