Kultowe seriale z lat 90. Jeśli jesteś przed trzydziestką, pewnie ich nie pamiętasz

24 Lutego 2018

Gimby nie znajo.

jezioro marzeń i dr quinn

Wiele osób przyznaje, że ma sentyment do lat 90. Wtedy technologia nie była jeszcze na tak wysokim poziomie. Dorośli nie chodzili z nosami utkwionymi w telefonach komórkowych, a ich dzieci nie bawiły się tabletami. Ludzie mieli więcej czasu dla siebie, a wolne chwile spędzali na spotkaniach z najbliższymi i na oglądaniu seriali. Trzeba przyznać, że tamte lata obfitowały w wiele ciekawych produkcji.

Ciekawe seriale mogli znaleźć dla siebie zarówno dorośli, jak i nastolatkowie, kobiety i mężczyźni, osoby preferujące romanse i osoby lubiące kryminały.

Jeżeli podobnie jak my kochacie lata 90., zobaczcie, do jakich seriali naprawdę warto wrócić.

„Żar tropików”

Opis fabuły: Nick były policjant zostaje wyrzucony z pracy. Przenosi się do małego miasteczka Key Mariah w stanie Floryda i tam zaczyna pracę jako prywatny detektyw. W swoim biurze zatrudnia Sylvie i razem tworzą silny zespół, który rozwiązuje kolejne zagadki. Czasem potrzebują pomocy lokalnego barmana Spidera i policjanta Rolliego... 

„McGyver”

Opis fabuły: MacGyver to człowiek, który wie wszystko i potrafi zrobić coś z niczego, wykorzystując umiejętności w zadaniach powierzonych mu przez tajną Fundację Phoenix. 

„Strażnik Teksasu”

Opis fabuły: Cordell Walker walczy ze wszystkimi formami przestępczości w stanie Teksas. Pomagają mu w tym inni agenci na czele z Jimmym Trivettem oraz pani prokurator Alex Cahill Walker. Po dobrze wykonanym zadaniu wszyscy spotykają się w barze emerytowanego strażnika C.D. Parkera. 
 

Zobacz także: 10 filmów w stylistyce lat 60-tych (Samotny mężczyzna, Uwikłani, Hairspray & inne)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (16)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

bigos89
(Ocena: 5)
2018-02-27 10:04:21

Mam 29 i ogladalam wszystko z dwiema starszymi siostrami, ale ktos odlecial z tym tekstem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Pyza89
(Ocena: 5)
2018-02-25 00:25:28

Hej, wypraszam sobie. Mam 28 chyba lat i doskonale pamiętam wszystkie te seriale, ale Zbuntowany anioł to i tak hit stulecia;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 02:16:33

Chyba na twojej wsi xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 21:17:34

Jestem przed 30 stką i doskonale wszystko pamiętam. Jako dziecko oglądałam ,,Żar tropików,, i ,,Słoneczny Patrol,, ,,Xenę,, czy ,,Strażnika Teksasu,,. Oprócz tego oglądałam brazylijskie telenowele które w tamtych latach były popularne. A tak poza tym nie wiedziałam, że ktoś urodzony w 90tym roku jest dla was gimbem...ok. Mam 28 lat, ale to dla was szczegół.....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 02:17:12

Inteligencją nie grzeszysz :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 20:48:19

Kiedyś to były seriale czekało się na nie a teraz co włączy się tv to trudne sprawy, dlaczego ja, sąsiedzi oskarżone masakra kto to ogląda bo już nie wspomnę szpital i szkoła. To dla pustych ludzj

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 13:30:25

Znam, pamiętam a jeszcze do 30-stki trochę mi brakuje. W sumie teraz lecą powtórki Dr. Quinn więc młodsze pokolenie może nadrobić zaległości :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 09:03:20

To były czasy..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 08:34:49

Kiedyś leciały na Polsacie czy innych stacjach (nie pamiętam) właśnie te kultowe seriale w tygodniu od 9rano do 15, a potem były chyba jakieś przerwy na wiadomości, a potem od 16-18 znowu. Było co oglądac, dla każdego coś się znalazło. Pamiętam jeszcze że w około 2008roku byli to np Chirurdzy czy inne seriale teraz są Trudne Sprawy i te inne paradokumentalne programy "Kazik oddej mi pieniendze!!!!!!"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 10:26:56

Dokładnie, teraz nie ma co oglądać mimo, że mamy do dyspozycji o wiele więcej kanałów. Gdzie nie przełączysz tam coś typu "dlaczego ja" albo badziewie typu "m jak miłość" . Jednym słowem MASAKRA. Lata 90-te były super, cieszę się, że się wtedy urodziłam. Dzieciństwo wtedy było wspaniałe, współczuję dzisiejszym dzieciom bo mają strasznie nudne życie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 21:19:32

Popieram anonim wyżej :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 08:30:05

Mam 21 i znam połowę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)