Książkowe poradniki dla kobiet (Związki, maniery, sukces, odchudzanie & wygląd)

06 Listopada 2011

Oto książkowy niezbędnik każdej nowoczesnej kobiety!

teen vogue

"Jak zdobyć, utrzymać i porzucić mężczyznę. Nowe spojrzenie" Krystyna Kofta

Jaka jest kobieta w XXI wieku? Czy uświadamia sobie, jakie są jej potrzeby? Czy żyje szczęśliwiej, lepiej? Do którego wzorca kobiecości dąży? W książce mowa jest jednak nie tylko o kobietach. Tak jak mężczyzna liczy się w życiu płci pięknej, tak i w tej książce zajmuje miejsce bardzo istotne. Rycerz, macho, przyjaciel czy ofiara? Mężczyźni mają do wyboru cały wachlarz ról do odegrania przed paniami. A co na to one same? No właśnie, o tym jest ten poradnik. Krystyna Kofta po raz kolejny podejmuje dyskusję ze stereotypami, które przez stulecia zawładnęły naszym, europejskim postrzeganiem ról społecznych kobiet i mężczyzn.

"Zmysłowe ciało" Hanna Łopuchow, Monika Jucewicz

Piękno kobiecego ciała ukazuje się w działaniu, ujawnia własny czar i wdzięk nawet wówczas, kiedy nie odzwierciedla powszechnie przyjętych kanonów urody. Dbając o naturalne walory swojego ciała, zapewniamy sobie nie tylko wspaniały wygląd i dobry nastrój, ale dążymy także do równowagi całego organizmu i wewnętrznej akceptacji dla budujących emocji, które nadają kierunek naszym działaniom. Naturalna pielęgnacja ciała sięga po metody znane i sprawdzone, jest niezależna od sezonowych mód, które równie szybko przemijają, jak przychodzą.

"Być damą. Savoir-vivre nowoczesnej kobiety" Candace Simspon Gil

W dzisiejszych czasach damą jest kobieta, której walory towarzyskie i poczucie pewności siebie płyną ze zdobywanej na każdym kroku wiedzy: od studiów poczynając, na znajomości zdrowych obyczajów kończąc. Prawdziwa wartość kobiety przejawia się w okazywanej innym uprzejmości i wielkim szacunku, jakim obdarza siebie i innych. Ta książka zawiera zbiór zasad dobrego wychowania obowiązujących bez względu na wiek, zawód, narodowość, wyznanie.

Po lekturze tej książki każda kobieta nie tylko będzie wiedziała, jak się zachować w teatrze czy na pogrzebie, ale dowie się też, że damie w żadnym wypadku nie wypada jadać lunchu lub nakładać makijażu za kierownicą samochodu. Będzie wiedziała nie tylko, jak wydać przyjęcie i jak nakryć do stołu, ale także jak się ubrać i zachować na audiencji u papieża, w pałacu prezydenckim czy na spotkaniu z innymi ważnymi osobistościami życia publicznego.

"Seks, który zniewala mężczyznę" Samantha Sade, Jordan Larousse

Seks jest przyjemny i zabawny, ale niewiele publikacji o sprawach intymnych mówi o tym w zajmujący sposób. Ta książka odsłania tajemnice męskiego ciała i męskiej psychiki.

Wyjaśnia: dlaczego mężczyźni są atrakcyjni dla kobiet (omawia biologiczny koktajl prowadzący do gorącego seksu i długotrwałego romansu); dlaczego twój partner mruczy z zadowolenia, kiedy docierasz do jego wrażliwych miejsc; jak eksperymenty w sypialni, pieprzne słowa, erotyczne gadżety-wspomagacze pobudzają zmysły i wpływają na życie seksualne, oraz czy wielkość narządów płciowych ma wpływ na doznania erotyczne.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

lola12
(Ocena: 5)
2015-05-26 13:41:01

re: Książkowe poradniki dla kobiet (Związki, maniery, sukces, odchudzanie & wygląd)

a ja od narzeczonego dostałam poradnik jednego z aniołków VS - Mirandy Kerr :> "Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła", w sumie to byłam trochę zdziwiona czemu wybral akurat taka ksiazke, ale juz wiem, kochany po prostu nie wiedział jak mi dać znac, ze widzi, ze nie jestem pewna siebie i ze moze czas cos z tym zrobic ... ;) polecam, naprawde daje kopa do dzialania

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-11-22 16:38:58

re: Książkowe poradniki dla kobiet (Związki, maniery, sukces, odchudzanie & wygląd)

do tej listy dorzuciłabym jeszcze Intymnie. Izdebski i Wiśniewski poruszają tematy relacji międzyludzkich, zdrady, intymności. Ciekawa, jedna z lepszych książek jakie miałam okazję przeczytać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-06 10:51:43

"sukces wg teen vogue" >> książka, którą może napisać każdy, kto poswięci troche czasu na pogrzebanie w internecie. Porady typu "jak w trzy dni zostać fotografem mody" nijak nie odnoszące się do rzeczywistości. Ale firmy, których produkty się znajdują w książce, w działach typu: "niezbędnik redaktorki" będą miały obrót na ludziach, dla których liczy się lans. Pracuję w empiku, książka jest w promocji przykasowej, przejrzałam ją. Idealna, żeby wyłożyć nią szuflady.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-06 10:45:59

"dlaczego męzczyzni kochają zołzy" i "dlaczego mezczyźni poślubiają zołzy" to sie nazywaja poradniki a nie to co wy proponujecie:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-06 13:14:26

Popieram! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-06 14:24:18

Podpisuję się pod tym rękami i nogami!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-06 08:11:46

Takie poradniki przydałyby się facetom.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-06 08:13:13

Zapomniałam dodać, że oczywiście po przekształceniu odpowiednio tytułów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-06 02:03:10

zastanawiam się czy jeśli mam 19 lat to nie jestem za stara na tą książkę od "teen vogue'a". nie wiem czy to porady jak dla gimnazjalistek/licealistek czy bardziej dla kogoś kto już się rozgląda za pracą i planuje przyszłosć...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-06 08:33:55

nie jesteś za stara

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1