KSIĄŻKI NA DZIŚ: „Paryska dieta” i „Dieta sokowa”

01 Lutego 2014

Te poradniki pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy. Ciesz się wymarzoną sylwetką!

paryska dieta

Paryska dieta” Jean-Michel Cohen

To nowoczesny plan stopniowej i trwałej utraty wagi. Odpowiednio motywując, autor prowadzi czytelnika przez trzy kolejne fazy: Cafe, Bistro i Gourmet, których zwieńczeniem jest osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

Łącząc zdrowy styl życia Francuzów i determinację Amerykanów w niekończącej się pogoni za szczupłą sylwetką i świetnym samopoczuciem, doktor Cohen rzuca świeże spojrzenie na kwestię zdrowego sposobu odżywiania się. Jest zdecydowanie przeciwny drastycznym dietom, które powodują efekt jo-jo, proponuje zaś rozsądne podejście do odchudzania, uwzględniające fizyczne, psychologiczne i kulturowe czynniki wpływające na nasz stosunek do jedzenia.

Paryska dieta to zupełnie nowe podejście do odchudzania, a jednocześnie sposób życia, który pomoże uzyskać piękny wygląd i doskonałe samopoczucie. Oparte na zwyczajach i preferencjach żywieniowych dania są smaczne i stanowią źródło wszystkich niezbędnych wartości odżywczych, nie dostarczając jednocześnie nadmiaru kalorii.

Doktor nauk medycznych Jean-Michel Cohen jest najsłynniejszym specjalistą ds. żywienia we Francji. Jego bestsellerowe publikacje dotyczące odżywiania i odchudzania zostały przetłumaczone na dziewięć języków. Prowadzi także programy telewizyjne dotyczące odchudzania, występował m.in. we francuskiej wersji programu Master Chef. W 1986 roku stworzył pierwsze wielospecjalistyczne centrum leczenia otyłości we Francji. W czasie swojej praktyki lekarskiej pomógł ponad 30 tysiącom pacjentów borykających się z otyłością i zaburzeniami odżywiania, a jego portal zmotywował pół miliona internautów do podjęcia walki ze zbędnymi kilogramami.

Cena: 36,99 zł

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-02-01 00:18:03

re: KSIĄŻKI NA DZIŚ: „Paryska dieta” i „Dieta sokowa”

Polecam dietę sokową Jasona Vale! Jedyny wymóg to posiadanie sokowirówki. Schudłam od sierpnia do teraz, trwale, z 58 to 52,9 kg.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ala
(Ocena: 5)
2014-02-01 08:19:50

właśnie zamówiłam książkę i sokowirówkę :) chcę osiągnąć Twoją wagę !:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-02-01 10:36:32

też polecam tę dietę!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1