Książki mrożące krew w żyłach - 6 propozycji!

05 Września 2010

Masz dość słodkich książek, które zawsze kończą się happy endem? Oto garść tytułów dla odważnych kobiet!

Książki mrożące krew w żyłach - 6 propozycji!

Kathy Reichs, Zabójcza podróż

Katastrofa samolotu komercyjnych linii lotniczych przywiodła Temperance Brennan w góry Karoliny Północnej. Pojawiają się przypuszczenia, że w samolocie dokonano ataku bombowego. Tempe odkrywa niepokojący dowód, który budzi nowe, niebezpieczne pytania i... zostaje odsunięta od sprawy. Szukając odpowiedzi, Brennan trafia na szokującą, wielowątkową opowieść o oszustwie i zepsuciu. Podążając jej tropem wkracza na przerażające terytorium, gdzie ktoś czyha na jej życie.

Marek Kędzierski, Cena honoru

Międzynarodowe spiski, tajemnice sięgające głów państw, ład zbudowany na sekretach i zbrodni – to codzienność byłego komandosa, Polaka z ponurą przeszłością, zawodowca jakich mało, szkolonego przez najlepszych. Uznany za zmarłego, powraca i trafia w sam środek wielkiej afery. Stare i nowe porachunki rozwiąże w swoim stylu. Po męsku.

Philip B. Kerr, Marcowe fiołki

W trzy lata po dojściu Hitlera do władzy, Niemcy przeżywają okres prosperity.  Były oficer policji kryminalnej, a obecnie prywatny detektyw Bernhard Gunther też nie narzeka na brak zleceń – zwłaszcza od rodzin osób które zaginęły bez wieści. Pewnego letniego dnia, w szykującym się do Igrzysk Olimpijskich Berlinie, Gunther otrzyma zadanie które uwikła go w rozgrywki na samym szczycie nazistowskiej dyktatury.

Jacek Dąbała, Największa przyjemność świata

W ”Największej przyjemności świata” Jacek Dąbała ukazuje dramatyczne losy pięknej córki polskiego multimilionera porwanej przez gang handlarzy kobietami. Poszukiwania prowadzi prywatny detektyw, Artur Brandt, były dziennikarz śledczy. Jeśli odnajdzie dziewczynę, otrzyma milion euro honorarium. Detektyw szybko odkrywa, że sytuacja jest bardziej skomplikowana niż wszyscy myślą. Powieść czyta się jednym tchem dzięki wyrazistej intrydze, charakterystycznym bohaterom, zaskakującym zwrotom akcji, nieprzewidywalnej puencie i dowcipnemu stylowi autora.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (28)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-06 20:00:16

czytałam chyba wszystkie te książki. Są wspaniełe. Na podstawie książek Kathy Reichs podwstał serial KOŚCI . cudooo. polecam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-06 18:24:39

zgłoś do usunięcia Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz Proszę u usunięcie tego komentarza, ponieważ ... 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-06 17:38:16

czytał ktoś książke "białe zęby"??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-06 15:20:01

czytałam największą przyjemność świata naprawdę genialna książka polecam:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-05 17:32:58

alex kava jest niezła:D tess geritsen tez dobra:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-05 15:48:20

polecam tess geritsen i harlan coben. lepszych kryminałów nie czytałam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-05 14:42:11

Harlan Coben jest moim pisarskim bóstwem. To nie horrory, lecz kryminały, ale są cudowne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-05 14:25:07

ja polecam Kinga - "Gra Geralda" moim zdaniem jego najlepsze dzieło

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-06 20:31:17

King i Coben, to najlepsi pisarze, mmmm... *,*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-05 14:24:00

tanie ubrania! a**llegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10388924

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-05 14:13:46

"Pokój Naomi" (nie mogłam po niej spać) i "Szepty w ciemności" Jonathana Ayclifee

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz