Co czytać… po Grey`u?

24 Września 2016

Przegląd książek, które mają bardzo pikantną treść.

literatura erotyczna

„50 twarzy Greya”. Od czasów obrazoburczych powieści markiza de Sade`a, chyba nie było książki, która wywołałaby wśród czytelników taką burzę. Kiedy w księgarniach pojawił się erotyk autorstwa E.L. James, kobiety z całego świata rzuciły się na niego bez skrępowania. W tramwajach, autobusach i metrze czytały z wypiekami na twarzy historię romansu Anastazji Steele z Christianem Greyem. Mężczyźni, zwabieni soczystymi opisami zbliżeń, również sięgnęli po tę literacką pozycję. Książka stała się bestsellerem.


Po fali zachwytów przyszło jednak zderzenie z brutalną rzeczywistością. Recenzenci nie zostawili na „50 twarzach Greya” suchej nitki. „Pornogniot dla mamusiek” to chyba jedno z najczęściej powtarzających się określeń w tym kontekście.
Mimo to druga i trzecia część książki ponownie sprzedają się z sukcesem. Losy Greya zostają nawet zekranizowane, a bilety na seans rozchodzą się jak świeże bułeczki.


Kto zagra w drugiej części „50 twarzy Greya”? Lista potwierdzonych nazwisk

Jaki z tego morał? Literatura erotyczna jest współcześnie bardzo chętnie czytana przez społeczeństwo. Ty również jesteś fanką takich powieści? Sprawdź, co czytać po „Greyu”.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kamila
(Ocena: 5)
2017-09-22 10:34:22

Zachęcam wszystkie kobitki do zajrzenia na szrekomendacje.pl tam znajdziecie ciekawe propozycje książkowe: erotyczne, zabawne czy z wątkiem romantycznym - wybór należy do Ciebie. Serdecznie zapraszam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-26 13:26:10

Koniecznie książki Marty W. Staniszewskiej nie sposób przeoczyć. Mamy miłość, mamy romans, mamy intrygę, zabójczą przeszłość, tajemnice, emocje, wyrafinowany erotyzm, oj liczko będzie płonąć ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anna
(Ocena: 5)
2016-09-26 18:55:29

Sekret

Polecam "Sekret" ,świetna książka niestety to pierwsza część trylogi a reszta nie została jeszcze wydana.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2016-09-25 12:01:57

ktoś czytał coś z tego? bo zajawki nie są zbyt zachęcające

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1