Książki celebrytów. Hity czy kity?

25 Maja 2014

Ze świecą szukać celebryty, który nie wydał książki. Piszą wszyscy. Na potęgę. Tylko o czym właściwie i czy mają czytelników?

co z tym życiem

Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Krzysztof Ibisz, Michał Piróg, Tomasz Kammel, Joanna Jabłczyńska, Małgorzata Rozenek, Marta Grycan, Maja Sablewska, Ilona Felicjańska, Radosław Majdan, Nergal, Anna Powierza, Agnieszka Maciąg, Iza Kuna, Maciej Stuhr, Agnieszka Chylińska, Anna Popek, Weronika Marczuk… To tylko niektórzy celebryci, którzy dołączyli do grona autorów książek. Pisać zaczęli wszyscy – piosenkarze, aktorzy, sportowcy, dziennikarze i ci znani z tego, że są znani. Swoją pierwszą książkę zapowiedziała już Anna Lewandowska. Ewa Chodakowska też pisze, a jej poradniki sprzedają się świetnie.

Zostań perfekcyjną panią domu

Moda na literaturę celebrycką przyszła do nas z zagranicy. Zazwyczaj spod piór znanych osób wychodzą poradniki. O czym? Krzysztof Ibisz postanowił napisać o tym, jak dobrze wyglądać po czterdziestce. Katarzyna Cichopek, samozwańcza Sexy Mama, stworzyła kompendium dla matek reklamowane przez wydawcę jako „rewelacyjny poradnik, który zmienił miliony mam w miliony spełnionych kobiet”. Joanna Jabłczyńska, autorka „Współczesnego savoir-vivre’u dla nastolatków” postanowiła dać młodym czytelnikom kilka wskazówek dotyczących dobrych manier (np. takich, czy wypada odebrać cudzy telefon pod nieobecność jego właściciela). Po poradnik Tomasza Kammela powinni sięgnąć ci, którzy chcą się dowiedzieć, jak występować publicznie. A Małgorzata Rozenek, radzi, rzecz jasna, jak zostać perfekcyjną panią domu.

Świeżo upieczoną autorką jest pogodynka Omenaa Mensah. „Jest to najzwyczajniej w świecie poradnik dotyczący tego, jak szlifować ten diament, którym jest ta intuicja, którą posiadamy, ta inteligencja emocjonalna i ta indywidualność. Jak to wszystko dobrze opakować, żeby osiągać po prostu sukces. Książka jest skierowana do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy na co dzień w życiu zdają sobie sprawę z tego, że prezentacja, to jak występujemy, jak się ubieramy, nosimy, co mamy w głowie jest bardzo ważne” – powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-05-30 13:34:51

re: Książki celebrytów. Hity czy kity?

Czytałam książkę p. Rusin i jak dla mnie beznadzieja. Polecam natomiast książkę p.Danuty Wałęsy, napisana jest prostym językiem bez żadnych podtekstów. Czyta się ją bardzo lekko i przyjemnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-05-26 14:32:47

re: Książki celebrytów. Hity czy kity?

g*niana literatura!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-05-25 17:03:12

re: Książki celebrytów. Hity czy kity?

książkę Piróga jak i np Nergala polecam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-05-25 15:31:20

re: Książki celebrytów. Hity czy kity?

Oni po prostu próbują stworzyć iluzję, że mają cokolwiek sensownego do powiedzenia. Pogodynka ma mnie uczyć jak żyć? Serio? Celebryta piszący autobiografię mając 30parę lat? Śmiechu warte

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-05-27 07:23:12

Też mnie to śmieszy, autobiografię się powinno pisać mając z 60 lat a nie 30.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1