KSIĄŻKA NA DZIŚ: „Żar nocy” Sylvii Day

26 Stycznia 2014

Druga część zmysłowej opowieści o miłości przekraczającej granice jawy i snu już niedługo trafi do księgarń.

Żar nocy

Stacey Daniels była właśnie zajęta użalaniem się nad sobą i pochlipywaniem w poduszkę, gdy na jej progu niespodziewanie stanął Connor – uosobienie fantazji. Bohaterka doskonale zdaje sobie sprawę, że zawsze pociągają ją niewłaściwi faceci, a im silniejsza jest namiętność, tym boleśniejsze później rozczarowanie. Tym razem jednak nie może oprzeć się czarowi niezwykłego mężczyzny, który zdecydowanie bardziej przypomina boga niż przeciętnego śmiertelnika. Connor przedstawia się jako były komandos, ale Stacey ma pełne prawo podejrzewać, że kryje się za tym coś znaczniej bardziej tajemniczego... Między bohaterami rodzi się gorąca namiętność, która pozwala obojgu odkryć swoje drugie oblicze: Stacey doznaje zmysłowego przebudzenia w ramionach mężczyzny-herosa, Connor zaś z twardego wojownika przeistacza się w czułego kochanka. Czy cena, jaką będą musieli zapłacić za to uczucie, nie okaże się zbyt wysoka?

Po bestsellerowych „Rozkoszach nocy” Sylvia Day zaprasza swoje czytelniczki na kolejną zmysłową ucztę. „Żar nocy” to kontynuacja serii „Strażnicy Snów”, na scenę wkraczają nowi bohaterowie, a wraz z nimi historie, które rozpalają wyobraźnię. Kiedy fantazja staje się jawą, a świat realny przenika się z krainą snów, miłosne spełnienie musi sięgnąć zenitu. Emocjonująca przygoda wciąga bez reszty, przeistaczając się w niebezpieczną grę...

Żar nocy” to niezwykła opowieść o silne namiętności, która pokonuje granice między światami. Historia uczucia rodzącego się między dwojgiem bohaterów to połączenie pikantnego romansu i refleksji nad silniejszym od rozsądku dążeniem do spełnienia. Tą pozycją Sylvia Day udowadnia, że jest mistrzynią zmysłowej literatury. Wyraziste postaci, wyrafinowane fantazje i nieziemskie doznania czynią z tej książki niezwykłą propozycję dla każdej żądnej uniesień kobiety.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-26 14:42:58

re: KSIĄŻKA NA DZIŚ: „Żar nocy” Sylvii Day

ładna okładka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-26 14:42:37

re: KSIĄŻKA NA DZIŚ: „Żar nocy” Sylvii Day

część pierwsza bardzo mi się podobała więc część drugą też na pewno przeczytam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-26 14:41:58

re: KSIĄŻKA NA DZIŚ: „Żar nocy” Sylvii Day

kupię, bo lubię takie książki :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1