Książka dla kobiet, uzdrawiająca ciało i duszę

13 Października 2008

Od kobiety dla kobiet, o prozaicznych, życiowych sprawach, o zmaganiach z dniem powszednim (i nie tylko), czyli o wszystkim tym, co nas trapi.

Książka dla kobiet, uzdrawiająca ciało i duszę

Pozycja, jaką jest „Podnieś głowę” Ewy Woydyłło, opowiada o dolegliwościach duszy i ciała: uzależnieniach, lękach, perfekcjonizmie, złości, starzeniu się i śmierci bliskich osób.

Przede wszystkim jednak, mówi o nas, kobietach. O tych, które borykają się z problemami życiowymi, jak i o tych, które czują się zadowolone, ale miewają chwile smutku, rozżalenia i słabości. Sama autorka swoją powieść nazywa „pisanym gabinetem terapeutycznym”.

Książka, oprócz tego, że opisuje przeróżne „dolegliwości” duszy i ciała, daje wskazówki, jak żyć. Są to rady typu: jak zachować zdrowie czy sprawność fizyczną. Dodatkowo, Woydyłło podpowiada, jak podnieść się po porażce, jak z dumą manifestować przegraną. Wszystko po to, by stać się ”lepszą” kobietą.

Treść to swoisty wgląd w siebie, swoje emocje, ale także i w dusze innych. Jak sama autorka dodaje, do tego potrzeba odwagi. A czy większość z was na to stać? Jeśli nie, pozycja Woydyłło jest dedykowana właśnie wam.

Lektura pisana jest prostym językiem, zrozumiałym dla każdej z nas, byśmy poprzez czytanie odnalazły drogę do oczyszczenia, żebyśmy dostrzegły wszystko to, czego nie widać na wierzchu, to, co wypieramy lub „zamiatamy” pod dywan. Każda z nas ma wiele tajemnic, wiele piętn, które w głębi duszy nie dają spokojnie żyć.

Jeśli męczą was: niechęć, ból, strach, złość, frustracja czy uzależnienie, powinnyście przeczytać „Podnieś głowę”.

Porady autorki to owoc jej wieloletniej praktyki psychoterapeutycznej. Za osiągnięcia w dziedzinie terapii i profilaktyki uzależnień otrzymała medal św. Jerzego, za pracę z uzależnionymi w więzieniach – odznaczenie Ministerstwa Sprawiedliwości.

"Podnieś głowę", Kraków 2008. Cena: 24,90 zł.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3191)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-11 20:12:00

czytał już ktoś może? moja mama niedawno przeżyła traume, do tego żyje w ciągłym sresie i może jak to przeczyta to jej chociaż TROSZECZKĘ ulży. wiecie może czy by działało?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-07 13:50:00

[quote="catch_me"]mysle ze mnie by ona nie dotyczyla, ale moze przeczytanie jej pozwoli mi kiedys komus pomoc:) a swoja droga, to popatrzcie ile na tym papilocie pustakow, temat o byle szmatach po 100 komentarzy, a troche kultury i sie czlowiek gubi :|[/quote] zgadzam się . zero kultury ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-18 20:25:00

mysle ze mnie by ona nie dotyczyla, ale moze przeczytanie jej pozwoli mi kiedys komus pomoc:) a swoja droga, to popatrzcie ile na tym papilocie pustakow, temat o byle szmatach po 100 komentarzy, a troche kultury i sie czlowiek gubi :|

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-13 14:24:00

Wydaje się być ciekawa......

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-13 13:14:00

mmm... musi być naprawde dobra.. Chyba zaczne jej szukać :))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-13 11:43:00

Brzmi bardzo zachęcająco - naprawdę chciałabym ją przeczytać..... ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz