Koterski zazdrosny o Karolaka

23 Lipca 2010

Aktorzy – Misiek Koterski i Tomasz Karolak – bardzo zbliżyli się do siebie na planie komedii „Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz”, która do kin trafi już 6 sierpnia!

Koterski zazdrosny o Karolaka

Panowie mieli niepowtarzalną okazję wcielić się w parę gejów i przyznać trzeba, że są naprawdę bardzo przekonujący. Bez wątpienia, ten wyjątkowy duet ma spore szanse, aby przejść do historii polskiej komedii!

„Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz” to przebojowa komedia omyłek, która, podobnie jak „Nigdy nie mów nigdy” i „Plan B”, opowiada o pragnieniu posiadania dziecka. Jej bohaterowie, Ania (Dominika Ostałowska) i Piotr (Zbigniew Zamachowski) bezskutecznie przez kilka lat starają się o potomka. Wreszcie wpadają na szalony pomysł, żeby znaleźć idealnego… zastępcę.

W castingu na ojca doskonałego, udział biorą: Robert (Tomasz Karolak) – gej w zwariowanym związku z zazdrosnym o niego Kubusiem (Michał Koterski), Marek (Marcin Sztabiński) – wiecznie zdołowany z powodu kolejnych porażek miłosnych oraz Marian (Cezary Kosiński) – żołnierz, który lada moment ma wyjechać na misję do Afganistanu i koniecznie chce coś po sobie zostawić…

Kto faktycznie zostanie ojcem? Odpowiedź nie jest taka prosta, bo nikt nie spodziewa się,  że bardzo przedsiębiorcza teściowa ma własny sposób na upragnionego wnuka…

„Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz”

Komedia, w której nie liczy się wielkość, ale jakość…

W kinach od 6 sierpnia!

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-25 17:12:08

ale to bedzie gówno :D kolejna gówno warta produkcja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1