Horrory na Halloween (Przerażające filmowe typy redakcji)

31 Października 2017

Ostrzegamy, że po ich obejrzeniu, nie będziesz chciała zostać w domu sama nawet na moment!

obecność

„Duch” Steven Spielberg

Szczęśliwa rodzina przeprowadza się do nowego domu. Spokój lokatorów stopniowo zakłócają jednak dziwne zdarzenia. Najmłodsza córka kontaktuje się z duchem przez telewizor, a przedmioty same zaczynają się poruszać. Okazuje się, że dom stoi na starym indiańskim cmentarzu…

„Egzorcysta" William Friedkin

12-letnia dziewczynka o imieniu Regan zaczyna bawić się spirytystyczną tabliczką ouija i nawiązuje kontakt z bytem przedstawiającym się jako Kapitan Howdy. Wkrótce w jej otoczeniu dochodzi do paranormalnych zjawisk, a dziewczynka przejawia objawy pełnego opętania. Ponieważ lekarze są bezradni, a opętaniu dziewczynki towarzyszą zjawiska paranormalne, jej matka prosi o pomoc księdza Karrasa, który stwierdza opętanie diabelskie. O pomoc zostaje poproszony także ojciec Merrin, który zostaje wskazany do odprawienia egzorcyzmów. Rozpoczyna się pojedynek z siłami ciemności.

Film został oparty na głośnej historii opętania kilkunastoletniego chłopca, które miało miejsce w stanie Iowa w 1949 roku.

Jigsaw powraca. Kolejna część kultowej „Piły” wkrótce trafi do kin!

„W sieci zła" Gregory Hoblit

Wydawać by się mogło, że egzekucja seryjnego zabójcy definitywnie zamyka sprawę prowadzoną przez detektywów Hobbesa i Jonesy’ego. Jednak już w kilka dni później, zostają oni wezwani na miejsce kolejnej, makabrycznej zbrodni. Na miejscu okazuje się, że zabójca działa dokładnie tak samo jak niedawno stracony zbrodniarz. Kolejne wydarzenia coraz trudniej wyjaśnić w racjonalny sposób.

„Obecność" James Wan

Ed i Lorraine Warren  są badaczami zjawisk paranormalnych. Pewnego dnia zostają wezwani przez rodzinę na odludnej farmie. Okazuje się, że w ich domu mieszka tajemnicza zjawa niedająca im spokoju. W domu rodziny napotykają klasyczne oznaki demonów. Para badaczy staje do walki z najstraszniejszym demonem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-31 19:55:49

Dokładnie. Niektóre z tych filmów widziałam już tysiąc razy... Stare i popuralne klasyki które każdy już widział.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-31 15:34:45

jeeju toc to klasyki, kazdy to widzial... dalibyscie cos nowego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1