FOTOGALERIA: Jak dzisiaj wyglądają dzieci z kultowych horrorów?

06 Sierpnia 2017

Zdumiewające zdjęcia!

dzieci z horrorów

Do dziś pamiętam, kiedy jako dziecko oglądałam ze starszym bratem „Lśnienie”. Miałam jakieś 10-11 lat i udawałam przed nim, że wcale się nie boję. Oczywiście byłam przerażona, a na każdą straszną scenę reagowałam nerwowym śmiechem.
Tak właściwie nawet teraz na hasło „Lśnienie” pojawiają mi się przed oczami trzy obrazy: Jack Nicholson z obłąkaną miną, jego filmowy synek, który jeździ na rowerku po budzących grozę korytarzach oraz dwie trzymające się za ręce bliźniaczki o dziwnym wyrazie twarzy. Czasem zdarza mi się wracać do tego horroru i za każdym razem robi na mnie takie samo piorunujące wrażenie.

Pamiętam także, jakie zdziwienie wywołał ostatnio u mnie artykuł na temat kulis kręcenia tego filmu. Podobno grający Danny`ego chłopczyk w ogóle nie miał świadomości, że występuje w horrorze. Po prostu jeździł na rowerku po hotelu i świetnie się na tych wycieczkach bawił. Dopiero po latach zrozumiał, w jakim gatunku filmowym tak naprawdę wziął udział.

A propos dzieci grających w filmach – zastanawiacie się czasem, jak dzisiaj wyglądają mali bohaterowie kultowych produkcji? Teraz wasza ciekawość zostanie zaspokojona, przynajmniej częściowo.

Zobaczcie, jak prezentują się obecnie dzieci z popularnych horrorów!

Polecamy także: Jak dziś wygląda dziewczyna z „Ringu”? Jest SEKSOWNA! (Mamy aktualne fotki!)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz